PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 619
ocen
7,9 10 1 269619
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Zryła mi psychikę, pozytywnie oczywiście, nawet napisałem scenariusz komiksu - kontynuacji choć do pisarza dużo mi brakuje ;)

Zwierzogród - Tydzień pełen wrażeń
Akcja dzieje się jakiś czas po udanej akcji przeciwko burmistrz Obłoczek

Rozdział I: Miłe złego początki
Czwartkowy wieczór,pościg Nicka i Judy za złodziejami - łasicami. Judy siedząc za kierownicą wykonuje na aucie bandytów manewr PIT. Auto złodziei dachuje. Podchodzą do przewróconego na dach wozu bandytów w celu ich aresztowania jednak orientują się, że złodzieje wciąż są przytomni i uzbrojeni. Strzelają do policjantów lekko raniąc Judy w rękę po czym wykonuje ona kontratak.
Nick w tym czasie wzywa wsparcie i orientuje się że Judy sama próbuje ich obezwładnić. Królik rzuca w kierunku ich samochodu granat hukowy po czym trafia strzałką usypiającą jednego z otumanionych bandytów.
Ostrożnie podchodzi do auta w celu jego zakucia, udaje jej się to, jednak drugi przykłada jej lufę do jej głowy.Judy przyklęka w miejscu zszokowana, bandyta mówi jej:
- Będziesz świetnym trofeum dla szefa nad kominkiem
Po czym dostaje cios w rękę trzymającą broń, odwraca się i otrzymuje nokaut od Nicka.
Zawiadamiają komendę i znajdują w bagażniku starannie zapakowany i niemal nieuszkodzony mimo dachowania sprzęt laboratoryjny - fiolki, ampułki, probówki i inne. Jeden z ocuconych przestępców w radiowozie - ten który groził Judy - nic nie chce im mówić na ten temat, w związku z czym zabierają go na komendę. Judy znowu siada za kierownicę.
Nick ma pretensje do niej że tak ryzykowała, po czym gdy Judy traci dumę z wykonanych czynności, zaczyna ona się smucić i udaje, że ma zamiar się rozpłakać. Nick przeprasza ją, na co ona chichocze i już normalnym głosem oświadcza zszokowanemu lisowi:
- Jak widać lisy są bardziej emocjonalne od królików.
Nick markotnieje, po chwili milczenia pyta się Judy:
- Gdzie się nauczyłaś manewru PIT, przecież z tym mają problemy nawet najbardziej doświadczeni policjanci!
Ona odpowiada mu gryząc ze spokojem lizaka:
- Widziałam to raz w telewizji...
Na to Nick ze strachu poprawia pas bezpieczeństwa i zaciska mocno rękę na uchwycie bezpieczeństwa nad drzwiami auta.

ocenił(a) film na 10
Slazak_Grzesiek

Proszę o opinię czy takie coś może się komukolwiek spodobać, dostałem wenę po świętach i skleciłem 10, przeważnie niezbyt długich rozdziałów łączących się w coś dla romantyka i fana akcji :)
Umieściłem całość na Wattpadzie jakby to kogoś zainteresowało ;)

użytkownik usunięty
Slazak_Grzesiek

Ja mam inne pomysły na fan fiction - ciągle chodzą mi po głowie obrazy przedstawiające Nicka i Judy atakowanych, bitych, a nawet torturowanych przez postacie m.in. z Huntika, Bionicle czy Dark Souls. Mówią im, że sobie na to zasłużyli, że wymierzają im sprawiedliwość i że na świecie nie ma miejsca dla takich obrzydliwych istot jak oni, zarzucają im przede wszystkim lewackie poglądy.

ocenił(a) film na 10

Jak się ogląda taki film to miło jest choć na chwilę zapomnieć o polityce ;)

ocenił(a) film na 10
Slazak_Grzesiek

To daj linka do tego fan ficka

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Usuń myślniki na lewo od www i na prawo od wattpad
https://-www.wattpad.-com/story/94861213-zwierzogr%C3%B3d-2-tydzie%C5%84-pe%C5%8 2en-wra%C5%BCe%C5%84

ocenił(a) film na 10
Slazak_Grzesiek

Nie jest źle ale mogło być troszkę lepiej powinieneś to jeszcze bardziej dopracowć :)

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones