PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 464
oceny
7,9 10 1 269464
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Totalne nieporozumienie

użytkownik usunięty

Infantylne, lewackie, głupie, skopany dubbing, "nieświeży" wątek (jakby bezczelny, nieudolny plagiat "Bionicle 3: W sieci mroku"), jak ktoś już wspominał - symbole wolnomularskie, to jest po prostu obrzydliwe! Co wam się w tym podoba? To jest jedno wielkie nieszczęście!

ocenił(a) film na 10

Infantylne? Głupie? W tym roku było wiele animacji, które pasują do tych epitetów, np, "Fistaszki - wersja kinowa", "Barbie: Tajne agentki", "Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa", "Odlotowa przygoda", "Misiek w Nowym Jorku", "Robinson Crusoe", "Ratchet i Clank", "Dzielny kogut Maniek", "Były sobie człowieki", "7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody", "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie", itp. - na tym tle "Zwierzogród' błyszczy jak diament.
Przypinanie filmowi lewicowej, lewackiej łatki filmowi jest dziś bardzo modne - czy gdyby film miał prawicowe przesłanie, byłby lepszy?
Poza tym, nic "obrzydliwego" w tym filmie nie widzę, a symboliki można się doszukiwać wszędzie.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Świat antropomorficznych zwierząt bez ludzi to dla mnie rzecz wkurzająca, a córka Pana Be... to nie jest wcale zabawne, to jest idiotyczne i żenujące, dla mnie porządny czarny charakter powinien być jakimś istnym uosobieniem szatana jak Makuta z Bionicle lub Śniący z Gothica, a to - wstyd!

ocenił(a) film na 10

Dla Ciebie, wkurzająca - dla mnie, ciekawa i świetnie wymyślona, przemyślana (te dzielnice, odpowiednie warunki bytowania dla poszczególnych gatunków, zachowana skala wielkości zwierząt, a także samochodów, budynków, itp.), a córka pana Be nie jest czarnym charakterem, a film nie jest konkurentem dla "Gothica", to komedia kryminalna, budy cop movie.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Każdy ma swoje zdanie, ale wstawianie takiego tematu na forum filmu którego uwielbia tak wiele ludzi obrazuje że ta osoba nie boi się wygłaszać swoich myśli, co bardzo podziwiam i jestem mile nie mile zaskoczony.

ocenił(a) film na 10
Darnok2802

Swoje zdanie to jedno, ale jechanie po tym filmie z powodów politycznych, ideologicznych jest po prostu modne.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Xd Modne

ocenił(a) film na 10
MATI__

Nie widziałem tego bo nie chciało mi się czytać całej tej jego "wypowiedzi".

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Generalnie tak bym podsumował jego wypowiedź

http://pikio.pl/wp-content/uploads/2015/10/stonoga1235.jpg

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Heheh dokładnie

użytkownik usunięty
lelen_lis

Nie nie nie, ja mówiłem O NIM, a nie o córce! Zresztą, myślę, że gdyby tylko Nick miał inny głos, to chyba bym tak nie hejtował. Moim zdaniem Domagałę z powodzeniem zastąpiłby Leszek Zduń (za którym szaleję), ewentualnie np. Jarosław Boberek (fajny jako Serce). Z kolei do Batemana i Barwińskiego się nie czepiam, zwłaszcza że ojciec tego drugiego (Waldemar Barwiński) dubbingował Cherita w Huntiku.

ocenił(a) film na 10

Ok, mi też Domagała nie do końca pasuje (choć Kamińska jest już dobrana idealnie) ale to nie powód żeby dawać 1/10. W ostateczności Możesz sobie puścić film w oryginale z napisami, ja tak oglądam "Piękną i Bestię", gdyż od początku oglądam ten film w oryginale i oba polskie dubbingi mi nie podeszły.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Zły dubbing może zabić wszystkie zalety filmu, a dobry - wszystkie wady filmu. Ponadto, nie widzę, żeby promował cokolwiek pozytywnego - wolę, żeby nie promował nic! Jeżeli tu jest jakaś postać (przynajmniej jedna) jednoznacznie pozytywna, to chyba jestem Darth Vader i hrabia Dooku jednocześnie!

ocenił(a) film na 10

Oboje główni bohaterowie to postaci pozytywne, aczkolwiek nie idealne i nie pozbawione wad - zwłaszcza Judy, która skrywa swoje rasistowskie poglądy, co jest fajne, gdyż nie jest to idealna księżniczka Disneya.
Film promuje otwartość na innych, co i nam w dobie, tzw. "prawdziwych polaków" bardzo by się przydało - ale, wiem: lewactwo - to najprostsze wytłumaczenie tzw. prawicowców.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Miltikulturalizm prowadzi do zaniku kultur rodzimych i powoduje makdonaldyzację kultury, uważam, że uchodźców trzeba raczej zasymilować, żeby się zachowywali jak normalni, prawdziwi Polacy, a nie pozwalać im na budowanie tu swoich meczetów! Skoro osiedlają się na obcych terenach, to moim zdaniem powinni się przystosować do tamtejszych zwyczajów, a nie niszczyć je poprzez wprowadzanie swoich!

ocenił(a) film na 10

Ale Wiesz, że w Polsce są już mniejszości? Żydzi, Muzułmanie, itp. I, Popatrz, jakoś nasza kultura nie upadła ;)
Wydaje mi się, że Przerzuciłeś po prostu na film swoje prawicowe poglądy i dlatego ta ocena i ciągły trolling.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Ale nie można tym mniejszościom pozwolić, by zdominowały nas, to my jesteśmy gospodarzami i to my powinniśmy mieć lepiej, to my powinniśmy rządzić, a teraz to np. w Anglii jest "polowanie na białego misia" - czyli Murzyni biją białego na ulicy, a on im nie może oddać, bo to rasizm! Teraz jak biały bije Murzyna, to rasizm, ale w drugą stronę to nie działa! Dokąd zmierza ten świat?

ocenił(a) film na 10

Sorry, nikt nie powinien mieć lepiej, wszyscy powinni mieć tak samo.

użytkownik usunięty
lelen_lis

No dobra, ale uchodźcy teraz mogą mieć za darmo niemal wszystko, za co tubylcy (Polacy też) muszą płacić, uchodźcy nie muszą pracować, ale Polacy już tak - gdzie tu jest sprawiedliwość?

ocenił(a) film na 10

Co to ma wspólnego z filmem? Kompletny off-topic.

użytkownik usunięty
maladzonaga

Masz rację, trochę żeśmy zjechali na bok. Ale i tak związek z przesłaniem filmu, które teoretycznie może być zgubne dla widzów, jakiś jest.

ocenił(a) film na 10

Jak ktoś się postara to we wszystkim znajdzie drugie dno

użytkownik usunięty
maladzonaga

A propos Gothica... kultyści Beliara podejrzanie przypominają Arabów. Przypadek? Nie sądzę... Niestety, ale podczas gdy tam możemy się doszukiwać demonizowania islamu, tutaj mamy namawianie do tolerancji, i to takiej, że nie może się dobrze skończyć. Dokąd zmierza ten świat?

ocenił(a) film na 10

Sorry, ale Jesteś po prostu zwykłym rasistą, może zapatrzonym w Błaszczaka lub Kaczyńskiego, którzy straszą Nas chorobami i wysadzanymi w powietrze kościołami przez bomby umieszczone w dziecięcych wózkach imigrantów. Niedługo będą już bić na ulicach polskich Muzułmanów, a nie tylko obcokrajowców.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Wkrótce będą bić muzułmanów? Aktualna sytuacja daje raczej do zrozumienia, że to chyba raczej muzułmanie będą bić chrześcijan, i nikt im w tym nie przeszkodzi, bo zostanie nazwany rasistą, jak tylko spróbuje. Nie miałbym nic przeciwko muzułmanom w Polsce, ale po pierwsze, nie mogłoby być ich zbyt dużo, co teraz nam grozi. Po drugie, nie powinni stanowić zagrożenia dla ludności chrześcijańskiej, a teraz w większości stanowią. Po trzecie, teraz nie można na nich najeżdżać, "bo to rasizm", ale oni na nas mogą - lepiej, by działało to w obie strony, czyli że jak np. Murzyn pobije białego, to będzie uznany za rasistę, a nie tylko jak biały pobije Murzyna. I po czwarte, nie powinni mieć za darmo tego, za co my musimy płacić. A zresztą, dlaczego nie pojadą dla takiego "islamskiego raju" jak Arabia Saudyjska? Bo to nie są zwykli uchodźcy, tylko raczej najeźdźcy, chcą wprowadzić tu islam żeby nas zdominować, to jest wojna! Tęsknię za krucjatami i inkwizycją...

ocenił(a) film na 10

Człowieku, w Polsce praktycznie nie ma imigrantów/uchodźców (wielki Inkwizytor, Jarosław już o to zadbał) a Muzułmanie byli u nas zawsze, tyle, że nikt na nich nie zwracał uwagi. Poza tym, Rosja staje się coraz bardziej Muzułmańska, a stamtąd chyba bliżej do Polski niż z Afryki?
Poza tym, Polska to kraj Chrześcijański, co nie zmienia faktu, że miłujący Boga Polacy to jeden z najbardziej rasistowskich narodów w UE.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Za to prawdziwe problemy są w Niemczech i we Francji.

ocenił(a) film na 10

Trolling lepiej Ci wyjdzie jeśli przestawisz ustawienia profilowe na prywatne lub trochę bardziej się postarasz i ocenisz inne filmy - a nie tylko jeden, Zwierzogród. Serio masz ludzi za aż takich idiotów, od razu widać że to multikonto zrobione po to by rozpętać gównoburzę w którymś z tematów.

@Darnok2802 Ty i ten tekst o podziwie, padłem ze śmiechu xD
No ale nie dziwie się, tez jestem mile zaskoczony że komuś chce się spamować / trollować - przynajmniej będzie co robić na forum :>

ocenił(a) film na 10
Artemisek

No trzeba trochę ogarniać te fora z Fajnymi filmami ;)

ocenił(a) film na 9

Hahahaha, śmieszny jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones