PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 464
oceny
7,9 10 1 269464
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Tak powiem:

użytkownik usunięty

Zwierzogród... Najbardziej realistyczny obraz upadku ludzkości. Świat zdominowały pacyfizm i multikulti. Szatan się rozpanoszył... Szatan żyje... I uderza w ludzkie serca przez takie produkcje. Niestety, ludzie nie walczą z tym brudem, tylko z powodu własnego tchórzostwa ulegają mu. Innymi słowy, jestem absolutnie pewien, że:
"Już czas, by ten świat zginął w ogniu i nowy świat odrodził się z popiołów!"
Nowy świat bez islamu, komunizmu, gender czy wypaczonej tolerancji. Świat, gdzie wszystko, co promuje ten film, jest zakazane. Raj dla prawdziwych patriotów i Cartmana.

ocenił(a) film na 10

Już jeden taki jest - Koreła Północna. Weź się tam wyprowadź.

użytkownik usunięty
Artemisek

Powiedziałem: BEZ komunizmu!

ocenił(a) film na 10

Kup sobie bezludną wyspę i załóż Państwo, na inauguracje Możesz zaprosić Trumpa, Le Pen i Orbana :lol:

użytkownik usunięty
lelen_lis

Może gdybym chciał uciekać i zdradzić innych cywilizowanych, europejskich ludzi i zrobić coś na kształt Ba Sing Se - miejsce odcięte od niszczonego przez wojnę świata, królestwo tchórzy i pacyfistów. Ale ja takim zdrajcą nie jestem, więc ten pomysł mógłbym zaakceptować tylko po to, by szykować tam zemstę na wrogu. Na razie wystarczy przekonywanie ludzi do mojego toku myślenia i pilnowanie, by przeciwstawiali się najeźdźcom i ich niszczącym ideologiom. Na szczęście nie tylko ja mam taki plan.

ocenił(a) film na 10

Ty masz rozdwojenie jaźni czy tylko udajesz?

użytkownik usunięty
maladzonaga

Rozdwojenie jaźni? Do czego pijesz? Był już taki jeden w wątku o tolerancji i przesłaniu filmu, który powiedział, że nie ma zamiaru, by państwo utrzymywało nierobów z naszych podatków i pracy. I chciałem też pokazać, dlaczego moim zdaniem pomysł z bezludną wyspą odpada, albo jak wykorzystać go w mądrzejszy sposób.

ocenił(a) film na 10

A, Widzisz, a ja nie chcę utrzymywać z moich podatków dzieciorobów i dawać im 500+ na wino, wódę, papieroski, nowy tv, itp.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Akurat w tym aspekcie Cie popieram, sam znam kilka osób tego typu które 'otrzymują' 500+ i wydają na chlanie + tytoń.

ocenił(a) film na 10

No to już nie moja wina, że twoja wypowiedź pozbawiona jest sensu. W raju dla postaci takich jak Cartman który (wg. oficjalnego opisu) jest narcyzem, socjopatą i psychopatą u władzy musiał by być jakiś psychol. Taki Kim Dzong Un nie jest jeszcze taki najgorszy - przecież był u władzy już jeden taki "patriota", przeciwnik tolerancji i równości nienawidził 'żydów' tak jak ty 'arabów' - na nazwisko miał Hitler, i nie skończyło się to dobrze.

użytkownik usunięty
Artemisek

Trochę przesadziłem z tym Cartmanem, podoba mi się w nim jego stosunek do Justina Biebera, muzułmanów, hipisów i gejów. Oczywiście nie uważam czucia pociągu seksualnego do samego siebie za coś normalnego, ale ludzie o tych jego cechach, które wymieniłem na początku, mogą dawać nadzieję na to, że ktoś jeszcze będzie chciał przeciwstawić się niebezpiecznym ideologiom postmodernizmu czy New Age, jak np. gender.

ocenił(a) film na 10

Nie wiem po co ktoś ci jeszcze w ogóle odpisuje na tę masę bzdur

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Wiem, że to jest troll, ale można się przynajmniej z Niego ponabijać ;) Zawsze to jakaś rozrywka po 12 godzinach pracy ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Tak też można ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones