PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 250
ocen
7,9 10 1 269250
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Pan B.

użytkownik usunięty

Świetne odwzorowanie sceny z Ojca Chrzestnego. :D

Majki93

Lew Rywin, a nie tow Iljicz!

ocenił(a) film na 8
MrLuigi5577

Lew raczej był po prostu jako "król dżungli", jaką w tym wypadku był zwierzogród.

ocenił(a) film na 8

O tak, na tej scenie, ryczałem ze śmiechu. Podobnie jak na leniwcach-urzędnikach.

ocenił(a) film na 8

A ktoś zwrócił uwagę, że na obudowie telefonu Judy była ugryziona marchewka zamiast jabłuszka? xd

użytkownik usunięty
kaatarzynkaa

To było bardzo rażące w oczy. :D

ocenił(a) film na 10
kaatarzynkaa

Akurat jest to jeden z najbardziej rzucających się w oko szczegółów i już dawno to zauważono ;P

ocenił(a) film na 9

Nie wiem czy zauważyliście ale jak było scena z niby "zdziczeniem" Nicka to od razu przyszła mi na myśl przemiana brucea bannera w hulka , myślicie że to też nawiązanie ?

ocenił(a) film na 10

Jest nawiązanie do filmu ''48 godziny'' gdzie policjant i drobny złodziejaszek muszą złapać mordercę w ciągu 48 godzin.
Ale po co ja to piszę raczej to wszyscy wiedzą ;).

Lux_X

Trochę 48 godzin, a trochę Gorący pościg. Postać Judy Hopps przypominała mi główną bohaterkę, którą odgrywała Reese Witherspoon w Gorącym pościgu. Taka najdrobniejsza na tle byczków i niedoceniana, ale zawzięta i w 100% poświęcała się pracy w policji.

Pijany_Mistrz

No proszę, ile nawiązań do znanych filmów sensacyjnych dali w tej bajce. Ale i tak moim zdaniem Pan Be rządzi. To nawiązanie do "OJCA CHRZESTNEGO" jest najlepsze :)

ocenił(a) film na 10
kronikarz56

Moim zdaniem najlepsze nawiązanie było do Breaking Bad .

Lux_X

Tego akurat nie znam, więc trudno mi ocenić. Za to dobrze pamiętam jeszcze Marlona Brando w roli Dona Corleone i wiem, że Pan Be doskonale go parodiuje. Po prostu kocham tego gościa :) I jeszcze ten jego Plan Be oraz te jego rosyjskie misie polarne w roli ochroniarzy :)

ocenił(a) film na 9
Lux_X

najlepsze nawiązanie było do Obcego 3

ArcyLado

W której scenie?

ocenił(a) film na 7

Pan B na posterunku, film mi się też podobał.
7/10

ocenił(a) film na 9

uważam też, że fajnym "nawiązaniem" jest fakt, że głosu dla postaci tego zwierzaka, który prowadził miejsce dla nudystów użyczył Tommy Chong, który na zawsze będzie mi się kojarzył z Różowych Lat Siedemdziesiatych (grał Leo, przymulonego dziadka hipisa, który prowadził punkt fotograficzny)...postać dla której podkładał głos jest w punkt jak Leo :D (nie bardzo wiem jaki to zwierzak, ale nie mógł się odgonić od much :P)

hot-kiss

Jednocześnie jest to też nawiązanie do filmu "Cheech and Chong's Up in Smoke”- pierwszego z całego cyklu filmów :D
Gdy tylko usłyszałem "ommmmm, ommmm" od razu mi się przypomniała scena z ww. filmu gdy upalony Chong "uspokaja" Cheecha.. płakałem ze śmiechu
https://m.youtube.com/watch?v=kCXqbjo6cb0

ocenił(a) film na 9

Jest jeszcze scena ze SPEED kiedy wagon metra wywraca się sunie na boku i eksploduje.

ocenił(a) film na 9
kpt_Knykiec

Aaa, wcześniej Judy będąc na dachu wagonu schyliła się przed czymś takim co urwało czerep Denisowi Hopperowi.

ocenił(a) film na 10

To akurat było nużące, zbyt wiele razy widziałam nawiązanie czy parodię tej sceny, żeby po raz setny miało mnie to rozbawić

ocenił(a) film na 9

Dlatego takie filmy jak Zwierzogród i Herkules się ceni, nie to co nowe bajki od disneya jak Raya czy Soul które nie zawierają jakichkolwiek smaczków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones