PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 472
oceny
7,9 10 1 269472
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

DWÓJKA! DWÓJKA! DWÓJKA! a zresztą po co się wydzieram i tak będzie :)

ocenił(a) film na 8
ghostforfun

ale czy będzie taka dobra jak jedynka? oryginał rodził się w męczarniach, scenariusz musiał zostać napisany od nowa w połowie produkcji, bo to smutny film był.

poza tym musimy czekać tak z 5 lat, aż inne filmy Disney'a zostaną wydane: Moana, Gigantic, Kraina Lodu 2...

ocenił(a) film na 10
ssendas

No tak, było chyba z pięć wersji scenariusza, a ostateczna zmiana nie nastąpiła w połowie prac nad filmem, tylko rok temu, gdy do projektu dołączył Rich Moore jako drugi reżyser. Wtedy to zmieniono głównego bohatera i koncepcję miasta, które było zbyt mroczne ( co było w nim takiego smutnego? ).
Teraz, twórcy mają już szkielet, miasto, postaci, technologię i mogą to po prostu rozwijać, więc kontynuacja ( nie jedna ) to tylko kwestia pomysłu na fabułę, ale nie trzeba już nic wymyślać od podstaw.
Myślę, że " Frozen 2 " pojawi się w kinach w przyszłym roku, więc cztery lata po premierze dwójki - chyba, że przesuną na przyszły rok " Moanę ", ale wtedy mogą kombinować z premierą " Gigantic ".

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

>smutnego

no, 10% zwierząt było traktowane jako obywatele drugiej kategorii(obroże, dyskryminacja).
to na pewno nie było dobry pomysł na film Disney'a.

ocenił(a) film na 10
ssendas

Nadal tylko 10% społeczeństwa / obywateli Zootopii to drapieżniki, a 90% roślinożercy. Ciekawe, dlaczego, skoro jest niby pokój, itp.? Jednak ta dyskryminacja pozostała, nie ma tylko obroży i bardziej restrykcyjnych obostrzeń, choć są spraye, trąbki i paralizatory na lisy.

ocenił(a) film na 10
ghostforfun

Kurde przez te caps lock i wykrzykniki myślałem, że juz potwierdzili dwójkę

użytkownik usunięty
maladzonaga

Ja tak samo

maladzonaga

Miałem to samo xD Ach marzenia narwanego fana. Niestety jeszcze za wcześnie... ;c

ocenił(a) film na 10
JazzTheCat

Teraz moją jedyną nadzieją jest decyzja o kontynuacji Zootopii. Aktualnie czekam tylko na to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones