PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 266
ocen
7,9 10 1 269266
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Witajcie! WIELKI plus dla Disneya za nawiązanie do tak genialnego serialu jakim jest Breaking Bad, cała scena była kapitalna, a na zwieńczenie ten tekst "Wrócili Walter i Jesse" hahah! Zdziwiło mnie to że praktycznie większość osób nie załapała, jeśli chodzi o dzieciaki to zrozumiałe, ale dorośli. Dziwne ;).

Papa_Emeritus

O Boże,poważnie? Genialne! :D Dorośli śmmiali się na sali?

użytkownik usunięty
Papa_Emeritus

Ojciec Chrzestny również xD

ocenił(a) film na 8

Dokładnie , moment odwrócenia się tego fotelika i "przychodzisz do mnie w dniu ślubu mojej córki" było cudownym momentem.

użytkownik usunięty
Xyzia

Frank Szczunatra xDD

ocenił(a) film na 9

A ja zastanawiałam się nad "zezwierzęconym" imieniem... Don Kreto Corleone? :D
Ale fakt, świetne to, nawiązanie do tak świetnego dzieła, jakim jest "Ojciec Chrzestny", a zwłaszcza scena ślubu Constanzii "Connie" w wersji zwierzęcej nabiera nowego znaczenia... "Żadnych planów B w dniu mojego ślubu!". Przez ponad dwie minuty zwijałam się ze śmiechu... Po prostu świetne... :D

inessa_k

to chyba była ryjówka, nie kret

użytkownik usunięty
Papa_Emeritus

Byłam w kinie w piątek i niestety na tej scenie z całej sali ludzi śmiałam się tylko ja :D dla mnie osobiście najlepszy moment ale leniwce też dały rade

ocenił(a) film na 8

LordVader345 nikt inny się nie śmiał, co było dla mnie dziwne. Niestety trafiłem na towarzystwo nieznające Breaking Bad ;).

ocenił(a) film na 9
Papa_Emeritus

Ja znam Breaking Bad i jest to mój ulubiony serial, a nie wyłapałem tego (wstyd :( )

ocenił(a) film na 8

Dokładnie to samo , na sali całej z całą masą dorosłych śmiałam się tylko ja i Emeritus , myślałam że więcej osób oglądało Breaking Bad a tu niespodzianka. Też uważam że to najlepszy moment w filmie do spółki z leniwcami

ocenił(a) film na 8

I sama końcówka gdy okazało się kto tak rajduje po mieście, boskie :D.

ocenił(a) film na 10
Papa_Emeritus

A baran-snajper to co?

ocenił(a) film na 10
Commando_Captain

Baran snajper teź mistrzostwo. Tak samo jak wszystko w tym filmie ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Na dodatek w baran miał tą hodowlę tych kwiatków, która coś mi przypomina...

Papa_Emeritus

Cała sala ryknęła śmiechem :D

ocenił(a) film na 9
Papa_Emeritus

Dokładnie. Dawno nie oglądałem animacji a tu proszę zaserwowano mi coś naprawdę dobrego.

ocenił(a) film na 8
ArturH

Zgadzam się w 100%. Sequel to raczej pewniak ;).

Papa_Emeritus

Mnie to nie dziwi. Nienawidzę Breaking Bad, uważam, że to najbardziej beznadziejny serial, jaki kiedykolwiek powstał. Wiem, o czym mówię, bo obejrzałam ze cztery sezony. Na szczęście miałam możliwość oglądania na przewijaniu, bo w normalnym tempie to bym chyba popełniła samobójstwo:/

ocenił(a) film na 8
_eFFcia_

To nie jest temat o Breaking Bad jako serialu tylko o tym ,że nawiązali do tego serialu w animacji. Serial mógł Ci się nie spodobać ale jest już rzeczą prawię kultową a to ,że nawiązali do niego w niezależnej od niego produkcji należy docenić. Pozdrawiam :)

Xyzia

Tak, tak, ja rozumiem. Mówię tylko, że mnie nie dziwi, że pojedyncze osoby wiedziały, o co chodzi. Ja też, cóż robić, może będę wiedziała, ale wątpię, bym ryknęła entuzjastycznie natenczas:)

ocenił(a) film na 7
_eFFcia_

' Na szczęście miałam możliwość oglądania na przewijaniu' - słoodko.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 9
Papa_Emeritus

Może ktoś poprostu nie oglądał tego serialu, a tak z ciekawości ktora to byla scena?

ocenił(a) film na 8
gadzinka__2

Gdy Nick i Judy zeszli do podziemi i weszli do wagonika w którym były hodowane te kwiatki powodujące zdziczenie zwierząt

Papa_Emeritus

ta scena to było mistrzostwo. Założenie, że dzieci chodzą do kina z rodzicami jest przy każdej bajce, ale chyba jeszcze w żadnej nikt nie zrobił tego tak z jajem. Zaczęło się od tekstu: "królik psem?", potem już było tylko lepiej, ja w prawdzie nie widziałam Breaking Bad, ale serial i sceny kojarzę. Baran snajper też git. Ogólnie bajka wymiata. Ale ja jeszcze wspomnę o chemii miedzy Judy, a Nickiem, była ewidentna. Czekam na 2 część.

użytkownik usunięty
karola_korys

Zgadzam się w 100% Te teksty i nawiązania do filmów były boskie:) Mam nadzieje że szybko dadzą sequela z sensowną fabułą i równie śmiesznymi scenami:) Może będzie więcej o Judy i Nicku.

ocenił(a) film na 9
Papa_Emeritus

Może nie chodzi o to, że ludzie nie załapali ale po prostu to nie było śmieszne. Owca w przebraniu Waltera Whita przygotowuje niebieską miksturę. Zorientowałam się od razu do czego jest to nawiązanie, ale nie śmiałam się bo mnie to aż tak nie rozbawiło jak np. leniwce czy futro z pupy ;) i wiele innych scen.

ocenił(a) film na 7
Papa_Emeritus

W angielskich napisach ten baran nazywał się Woolter żeby było zabawniej :)

ocenił(a) film na 8
Papa_Emeritus

Film naprawdę bardzo dobry, zwłaszcza animacja, która bardzo mnie zaskoczyła. Naprawdę warto obejrzeć - myślę, że jest to jedna z lepszych bajek z ostatnich lat

Papa_Emeritus

Również mnie to zaskoczyło, świetne nawiązanie, nie mogłam przestać się śmiać :D

Papa_Emeritus

A czy tylko ja wyłapałam, że biały kojot nazywał się Geralt? Nawiązanie do "Wiedźmina" Sapkowskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones