PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 456
ocen
7,9 10 1 269456
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Zwierzogród to gówno. Gniot. To najgorszy film 2016. Postacie nudne, grafika okropna. I w dodatku te sceny erotyczne miedzy Nickiem a Judy fu. Nie polecam tego syfu

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

\0/

użytkownik usunięty
katakumby0

Co masz na myśli?

ocenił(a) film na 10
KacperekBoss

Nabrałbym się na to prowo gdyby nie ta wzmianka o scenach erotycznych XD

użytkownik usunięty
maladzonaga

A głównych bohaterów oddałbym rzeźnikowi.

ocenił(a) film na 10

Brawo
Stworzyles drugie konto i na nim piszesz opinie a potem odpisujesz do samego siebie
Widze ze brak znajomych wokol ciebie zaczął sie odzywac wewnątrz ciebie
Żałosne a zarazem dziecinne.

użytkownik usunięty
Luk44_filmweb

Sugerujesz, że KacperekBoss to jedno z moich kont, tak?

ocenił(a) film na 10

No tak bo utworzone nie dawno i dwa filmy ocenione a wypowiedź ma argumenty na sile podobne jak twoje

ocenił(a) film na 10

Cóż za zbieg okoliczności

użytkownik usunięty
Nick_Wilde

Akurat ja bym nie ocenił Vaiany na 1, bo po pierwsze, za mało o niej wiem, a po drugie, nie miałbym serca hejtować film, w którym wystąpiłby Maciej Maleńczuk ("Tylko noc, noc, noc, i ob*rany koc...","wierzę jej, czy nie wierzę? Wierzę jej, czy nie wierzę?") czy też Dwayne Johnoson (oglądałem "Górę Czarownic" i te memy z jego udziałem), to samo mam w przypadku Leszka Zdunia, Jana Jangi-Tomaszewskiego, Przemysława Nikla, Zbigniewa Zamachowskiego i może jeszcze Bronisława Cieślaka (tak, Malanowskiego).

ocenił(a) film na 10

Kiedy w końcu na tym forum pojawi się jakiś moderator/administrator i zacznie banować takich trolli, jak Ty?
Od ponad pół roku hejtujesz jeden film, nie mając żadnego wpływu na jego ocenę u innych ale zapewne Ty uważasz, że Masz misję ;)

użytkownik usunięty
lelen_lis

Raz mi się przyśniło, że wyczytałem z Wikipedii, że Paweł Domagała śpiewał piosenkę czołówkową z "Gormiti Nature Unleashed". Gdyby to była prawda, to chyba bym polubił ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones