PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 448
ocen
7,9 10 1 269448
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Temat stworzony, bo chciałabym wiedzieć, ile osób liczy na kontynuację tego filmu. Z tego co zauważyłam, bardzo wielu, ale chętnie bym zobaczyła decyzje wszystkich. Ja jestem na pewno na tak. Cały ten świat zamieszkiwany tylko przez zwierzęta jest tak rozbudowany, że aż szkoda by zmarnować tak świetną animację. Oczywiście powinni być ci sami bohaterowie. Piszcie swoje zdanie :).

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Z drugiej strony, teraz co rok w grudniu będą nowe Star Warsy ;)
Co w ogóle Disney ma na przyszły rok? W marcu będzie fabularna " Piękna i Bestia ", a Pixar ma wypuścić " Toy Story 4 ". Co jeszcze?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

W przyszłym roku tylko Pixar bedzie szalał - "Auta 3" i "Coco". W 2018 roku "Toy Story 4" od Pixara i Disnejowski "Gigantic"

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

8 lat po trzeciej części - a pisałeś, że teraz kontynuacje robi się inaczej ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Wyjątek potwierdza regułę ;) W przypadku TS 3 nie było pewne że zrobią kolejną część. Zakończenie wyglądało tak jakby chcieli zakończyć całą trylogię, ale jednak zmienili zdanie. W przypadku Zootopii np. jest zupełnie inna sprawa ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Wiem, wiem, film robią gdzieś od dwóch, może trzech lat. Obawiam się jednak tej historii miłosnej, która ma być motywem przewodnim.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Kto Ci powiedział że to ma być motyw przewodni?

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Tak mówili twórcy - ma to być historia miłosna pomiędzy Chudym i pasterką Boo - czy jak jej tam było.

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

Oglądałem wszystkie części Toy Story, i uważam że 3 była już denna.. A co dopiero będzie, jak motywem przewodnim następnej części będzie miłość?

ocenił(a) film na 9
Leon_Szodon

Btw, stawiam na maksymalnie 2 lata na powstanie sequela Zootopii.

ocenił(a) film na 10
Leon_Szodon

Wolałbym nie. 2 lata to za mało żeby zarobić coś dobrego. No chyba że już wcześniej coś mieli w zanadrzu

ocenił(a) film na 10
Leon_Szodon

Denna nie była, według wielu była najlepsza, choć dla mnie była druga po dwójce. Akurat TS to najlepsza seria animowana, która cały czas trzyma dobry, wysoki poziom - w przeciwieństwie do Shreka, Epoki Lodowcowej czy Madagaskaru.

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

Mi się nie podobała trzecia część, lecz każdy ma swój gust i zdanie. Co do sequela.. Jak zaczną za niedługo obmyślać scenariusz, to może jednak coś z tego wyjdzie.

ocenił(a) film na 9
Leon_Szodon

Lepsze to niż alternatywa, którą może być np. serial.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Aaaaa...myślałem, że chodzi ci o Nicka i Judy.
To już bym wolał historię miłosną Buzza i Jessie. Oni wyglądają dość naturalnie razem ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Oni rzeczywiście wyglądają razem naturalnie, ale Chudy kręcił coś z tą pastereczką już w pierwszej części ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Trójka mocno grała na sentymentach starszych widzów, historia miłosna jako podstawa Toy Story... Może się udać, ale wątpię raczej.

ocenił(a) film na 10
AdDur

To była taka ładna klamra całości. Widzowie dorastali wraz z Codym i część widzów była dziećmi gdy wychodziła pierwsza część filmu.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Prawda, jednak drugi raz zagrać na tej samej strunie się raczej nie uda.

maladzonaga

Widać że reżyser jak i aktorzy którzy podkładali głos, do originale wersji również są zainteresowani kontynuacją.

news : http://www.movienewsguide.com/zootopia-2-director-hints-sequel-based-mr-mrs-hopp s-relationship/195254

Zresztą wystarczy spojrzeć ile do tej pory, zarobiła animacja a i dalej zarabia :)

Więc uważam że to raczej kwestia czasu .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Nie bądźmy tacy hej do przodu. Z Disneyem to róznie bywa, a grafik już mają do 2018 co najmniej

maladzonaga

Gdy biorą się za kontynuacje swoich animacji które zarobiły o wiele mniej, to mało prawdopodobne żeby nie było kontynuacji Zwierzogrodu :)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Aktorzy podkładający głos już od dawna mówią, że chcą dalszego ciągu i mają swoje głupie pomysły, jak dzieci Nicka i Judy ... ;) Sam Bateman spędził przy tym filmie trzy lata, gdyż było aż tyle różnych wersji scenariusza. Disney może i ma plany ( raczej na dwa lata, gdzie ukaże się " Moana ", " Frozen 2 " i " Gigantic " + nieujawnione projekty ) ale reżyserzy raczej nie i myślę, że mają oni wolną rękę co do wyboru projektu i jeżeli Disney zadecyduje o kontynuacji, to oni będą pierwszymi do których się zwrócą.

lelen_lis

A ja uważam że reżyser już układa sobie, pomysły na drugą cześć :) .

Disney głupi nie jest i potrafi liczyć - Wiec wcześniej czy później, da zielone światło na kontynuację ;) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Reżyserzy ;) i mam podobne zdanie ;) Wiadomo, oficjalnie nic nie mogą powiedzieć, ale na pewno coś jest na rzeczy.

lelen_lis

Oczywiście liczba mnoga ;)

Mam nadzieje że nie będą z tym zwlekać i potwierdzą że będą szykować kontynuację :)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

https://twitter.com/Gurihiru/status/723461056387936256

A w Japonii mają takie coś

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Heh, nawet Hiszpanie mają podobny komiks i lepszy album z naklejkami, niż ten oficjalny od Panini, pfff.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

https://pbs.twimg.com/media/CduB_G_UUAAvwCS.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/CfCNVkSUkAUQjSr.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CduBarWUAAEzfr4.jpg

Jest tego więcej.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

A to jest w innym języku:

https://pbs.twimg.com/media/CcKZEFTXEAAaYIb.jpg:large

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

https://www.reddit.com/r/zootopia/comments/4g147t/studio_ghibli_cofounder_toshio _suzuki_says_that/

Taka ciekawostka. Jeżeli Miyazaki na prawdę tak powiedział to już jest dobrze :>

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

A Możesz napisać, o co chodzi?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Mówiąc w skrócie Miyazaki pochwalił Zootopię że bardzo dobra animacja :>

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Myślałem, że Japończycy chcieliby zrobić animację w tym uniwersum, ale i to jest dobre ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Miyazaki to świętość więc może dzięki niemu film będzie miał jeszcze większy rozgłos

ocenił(a) film na 9
maladzonaga

Jak to mawiał Siara: "(...) On ma zamówień do 2008 roku, jak Penderecki, jego trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić..." :D

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

Nie wiem czy kontynuacja była by dobrym pomysłem nie miał bym nic przeciwko gdyby znaleźli dobre rozwiązanie na kontynuacje

lelen_lis

W 2017 ma być jeszcze premiera serialu Zaplątani :/

ocenił(a) film na 9
Rei1234567890

Film był naprawdę fajny, ale jako serial? Wielka Szóstka - tak, lecz ta konwencja mi trochę do Zaplątanych nie pasuje. ;)

ocenił(a) film na 10
gorawe114

Potencjał na kontynuację jest i to ogromny. Wyczekuję jej z niecierpliwością.

gorawe114

Co do kontynuacji Zootopi - myślę że się jej doczekamy. Z dwóch powodów. Raz - reżyser filmu w jednym z wywiadów powiedział że jest zainteresowany seqelem, bo ma sporo pomysłów, których nie wykorzystał w I części. Powiedział też że wszystko zależy od tego czy film zarobi - o to już się martwić nie musimy. W ciągu 3 tygodni film zarobił już 608,5 mln dolarów, a film przecież od niedawna funkcjonuje w amerykańskich kinach. Śmiem nawet twierdzić że w kasie, przebije Frozen, i kto wie może zyska Oscara.
Natomiast co do tego kiedy film byłby wydany. To zależy od tego kiedy rozpoczną się oficjalne prace nad sequelem. Kraina Lodu 2 została ogłoszona w marcu 2015 roku, dwa lata od premiery. Animacja powstaje w czasie 3-4 lat. Możliwe że na grudzień 2018 roku, wydadzą Krainę Lodu 2. Natomiast tak jak mówię, jeśli 2 część Zootopi ogłosiliby w tym roku to jest szansa że zobaczymy ten film w 2019/2020 . Co do wątków pojawiają się pogłoski o tym, że w nowej części ma pojawić się zakazany romans między Nickiem a Judy. Brzmi to dość dziwnie, ale jednocześnie ciekawie. Dla zainteresowanych link: http://moviepilot.com/posts/3831494
Natomiast tu wypowiedź reżysera:
http://www.cinemablend.com/new/What-Zootopia-2-Should-About-According-Cast-11698 7.html

ocenił(a) film na 9
adidos09

Na filmie byłem drugi raz (wczoraj) i zauważyłem, że na sali kinowel były same osoby w moim wieku (15-16 lat), to tak btw. A co do kontynuacji - mam nadzieję, iż kontynuacja powstanie jak najszybciej. Pozatym, wiele sektorów Zwierzogrodu nie zostało pokazanych w filmie, więc głupotą by było marnować potencjał tego miejsca.

ocenił(a) film na 9
Leon_Szodon

Btw, sam Rich Moore chce sequel.
Wejdźcie na twittera, i wyszukajcie Nick_WYLD. To oficjalny twitter należący do twórców Zootopii. (prawdopodobnie)

ocenił(a) film na 10
adidos09

Z art booku wynika ( a dokładnie z grafiki przedstawiającej całe miasto ), że są tylko cztery główne dystrykty, choć słyszałem o 12 strefach klimatycznych. Być może coś jeszcze leży na granicy miasta? Np. na wschód od Sahara Square jest The Burrows, a wygląda to trochę tak, jak iglo połączone ze szklarnią ;)
Ponoć nad filmem pracowało 550 animatorów przez dwa lata, więc to nie jest problem. O wiele dłużej powstawał scenariusz, bo 3-5 lat, ale myślę, że teraz jak już mają miasto, bohaterów i technologię to poszłoby już z górki ;)
Myślę, że " Frozen 2 " zadebiutuje już w przyszłym roku, gdyż na 2017 Disney nie ma żadnej dużej premiery, oprócz fabularnej wersji " Pięknej i Bestii ".

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

A jednak w filmie nasi bohaterowie pojawiają się Sahara Square - tam znajduje się Oaza Mistyczne Źródło.

ocenił(a) film na 10
adidos09

Przejrzałem ten tekst. Na niekorzyść romansu pary głównych bohaterów przemawia: pójście na łatwiznę, brak oryginalności i różnica gatunkowa.
Odnośnie kontynuacji - zauważono, że tylko dwa filmy Disneya w historii doczekały się kontynuacji ( " Fantazja " 1940 i " Fantazja 2000 ", oraz " Bernard i Bianka " 1977 i " Bernard i Bianka W Krainie Kangurów " 1990 ) a trzeci ( " Kraina Lodu " ) czeka na kontynuacje, wiec nie jest to norma w historii studia. Autor artykułu zdziwiłby się jednak, gdyby " Zootopia 2 " nie powstała.

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

Twórcy uważają, iż słodko by wyglądali jako para. Mi by to w sumie nie przeszkadzało, gdyby ich połączyli. Odnośnie filmów - gdyby uznać filmy Pixara, to znacznie więcej doczekało się kontynuacji.

ocenił(a) film na 10
Leon_Szodon

Dla mnie, dobrze jest jak jest, przynajmniej jest oryginalnie i wielu widzów uważa brak wątku miłosnego za wielką zaletę filmu.

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

A dla mnie nie? Mówię, że by mi to nie przeszkadzało. Mogliby zostawić tak, jak jest.

ocenił(a) film na 10
Leon_Szodon

Myślę, że mogliby trochę zmienić konwencje i zdynamizować film. Szkoda mi trochę tej koncepcji, według której film miał mieć taki Bondowski charakter. mogliby to wykorzystać.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ktoś zawsze będzie niezadowolony z tego jak twórcy to rozwiążą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones