PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 266
ocen
7,9 10 1 269266
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Ciekawe czy będzie druga część?Mam nadzieję,że tak :)

Mateusz125_2

Sadząc po sukcesie kasowym-tak

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Teoretycznie, gdyby Disney szybko podjął decyzję o kontynuacji to mogłaby ona pojawić się już w 2019 - 2020 r. " Zootopię " tworzyło 550 animatorów przez trzy lata, najdłużej trwały prace nad scenariuszem, kreacją świata, opracowywaniem technologii sierści, itp. Teraz mają już świat, bohaterów i technologię, więc na pewno poszłoby teraz z górki.

lelen_lis

Gdyby podjeli w tym roku,2 cxęsć bylaby w 2018

ocenił(a) film na 10
LordVader345

To by była bajka gdyby udało im się to zrobić w dwa lata

maladzonaga

Epokę lodowcowa 2 robiono przez 8 miesięcy ;) a 1 częśc przez podobny okres

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Epoka Lodowcowa miała budżet poniżej 100 milionów dolarów jak prawie każdy film Blue Sky Studios(tylko Rio 2 miało 103 miliony), a pierwsza część to już w ogóle bo $59M. Z resztą zrobienie filmu szybciej, nie oznacza lepiej :>

maladzonaga

Dobrego Dinozaura robiono przez 6 lat, a wyszedł taki co najwyżej przyzwoity film ;)

Dobra,przestanę się czepiać ;)
Ale damn, trzeba czekać 3 lata na sequel

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Na razie nie wiadomo czy takowy w ogóle będzie. Disney nie leci na kasę tak jak inne wytwórnie, aczkolwiek w tym przypadku dobre zarobki idą w parze ze znakomitymi recenzjami czego nawet Frozen nie miał w aż tak dużym stopniu. Podejrzewam że gdyby Zootopię wyprodukował DreamWorks to czekałaby nas już teraz cała masa kontynuacji :>

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Wystarczy spojrzeć na przypadek Pandy.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Niestety, Disney z reguły nie robi kontynuacji ( tylko trzy łącznie z " Frozen 2 " ) i nie leci na kasę, mając Marvela, SW, itp. Z drugiej strony, dawno nie miał tak udanego, autorskiego filmu, a większy sukces odniósł tylko wspomniany " Frozen ", więc cień nadziei jest.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Myślę, że jeżeli film dobije do miliarda(daj boże) to Disney nie powinien mieć wątpliwości co zrobić z tym fantem

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Z ciekawostek, pojawiła się recenzja soundtracku Michaela Giacchino do filmu ( które jest równo jechany w reckach ), w której to recenzji o filmie napisano, iż:

" To niezwykle przyjemny, dość oryginalny jak na to studio projekt, który mimo iż kompletnie nie wykorzystuje swojego potencjału, to potrafi zapewnić dwie godziny porządnej rozrywki. "

Cóż, jakoś nie dostrzegam tego zmarnowanego potencjału filmu.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Recenzja jest o soundtracku a ty mówisz o filmie. Chyba coś Ci się pomyliło :S

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Fragment, który przytoczyłem dotyczy filmu ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

No to faktycznie kompletnie bezsensu. Film wykorzystał jako taki potencjał, jedynie cała lokacja i ogólnie Zwierzogród jako miasto nie został wykorzystany na tyle ile powinien

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Taki trochę off-top, ale polecam bit (sami wiecie co) ly/1ROV5Qe

ocenił(a) film na 10
DisneyPixarForever

niestety link nie działa (nawet google nie pomaga). :(

ocenił(a) film na 10
nieznajomy43

Dziwne, u mnie działa, to jest link z bitly

ocenił(a) film na 10
DisneyPixarForever

a mógłbyś podać np. nazwę, lub cały link?

ja niestety po raz pierwszy spotykam się z bitly. :(

ocenił(a) film na 10
nieznajomy43

Po prostu wstawcie tam kropkę - bit. ly/1ROV5Qe

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Z ciekawostek na przyszłość, Rich Moore napisał coś takiego na Twitterze:

Mrs. Wilde still lives in Zootopia, in the same apartment where she raised Nick. She's waiting for a grandkit.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Widzialem to. Pewnie Moore na poczekaniu to wymyslil >_<

użytkownik usunięty
LordVader345

Zazwyczaj tak - np. w przypadku "Jak ukraść księżyc".

Mateusz125_2

Oj tak! Bardzo bym chciał zobaczyć drugą część tego filmu! Bardzo!

davis3

Jaki moment się Panu najbardziej podobał w tym filmie?

Mateusz125_2

Niech pomyślę... najbardziej podobał mi się moment, jak Judy udawała, że ma zostać przez Nick'a zjedzona, tak jak, gdy grała w szkolnym przedstawieniu jako dziecko. To było dobre! :)

davis3

W tym filmie wszystko było dobre! :)

ocenił(a) film na 10
Mateusz125_2

Zdecydowanie najlepszą sceną jest przyjazd Judy do miasta. W tej scenie jest prawdziwa magia kina i widz, podobnie jak Judy, zachwyca się poszczególnymi dystryktami miasta. Szkoda tylko, że scena ta jest tak krótka ... Poza tym, najlepsze są wszelkie interakcje Judy i Nicka i dialogi pomiędzy nimi.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Tak! Właśnie mi też to się bardzo podoba! :D

ocenił(a) film na 10
Mateusz125_2

W całym filmie najbardziej podobało mi się, jak Judy po kłótni z Nickiem, zaufała mu na tyle, żeby dać mu się ugryźć. Poza tym, przemyślenia widza nad ciągiem dalszym: Nick i Judy mówią o zaufaniu, cała ta scena z przeprosinami, budująca się więź między nimi, a tu nagle Nick obrywa i dziczeje. 20 minut filmu mówiące o zaufaniu i ogólnym szacunku Obłoczek nam skutecznie zaburza. To niesamowite, jak twórcy filmu doskonale zagrali nam na uczuciach w tej scenie. :)

ocenił(a) film na 10
Zuzia_Tosta

Szybka reakcja :P

ocenił(a) film na 10
Mateusz125_2

Napewno Disney nie odpuści sobie Zootopi,świetny wynik kasowy dzięki tej bajce mieli.

ocenił(a) film na 10
Mateusz125_2

Będzie, choć na razie trzeba zadowolić się Zootopią+ od 9 listopada 2022. No i fanowskimi komiksami oraz fanfikami, zainteresowanych zapraszam na bloga Polska Zootopia, trochę tam tego mamy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones