PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 472
oceny
7,9 10 1 269472
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Jak Wiecie, " Zootopia " odniosła wielki sukces w Chinach, porównywany do tego, jaki " Frozen " odniósł w Japonii. Ostatnio trafiłem na news o szefie Disneya, Bobie Igerze, który ma opuścić firmę ale najpierw ma promować Disneya w Chinach właśnie:

http://naekranie.pl/aktualnosci/kto-zostanie-kolejnym-prezesem-disneya-860776

" Prezes The Walt Disney Company Bob Iger to człowiek czynów. Usunął niesmak, który unosił się nad firmą po dwóch dekadach panowania Michaela Eisnera. Zrestrukturyzował firmę. Postawił na nowe marki, kupując Marvel Entertainment, Pixar, Lucasfilm i rozpoczął bój o chińskiego konsumenta. ... Istnieje możliwość, że kolejne przedłużenie kadencji wiąże się z jeszcze niegłoszoną inicjatywą Disneya, którą zdoła przeprowadzić wyłącznie Iger – słynny ze swojego obejścia i koneksji w świecie biznesu i polityki. Można spekulować, że chodzi o rynek chiński, gdzie jego przedsiębiorstwo otwiera za kilka tygodni Shanghai Disney Resort. Prezes spotkał się niespełna tydzień temu z prezydentem Chin Xi Jinpingiem. "

Myślicie, że chęć podbicia Chińskiego rynku i sukces " Zootopii " w tamtejszych kinach dadzą szefostwu Disneya do myślenia i przyśpieszą decyzję o potencjalnej kontynuacji filmu?

lelen_lis

Ja tak myślę

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Myśleć to sobie możemy nawet o serialu wysokobudżetowym, trzeba przeżyć: Moane, Gigantic, Frozen 2 Wreckit Ralhp 2

5 lat czekania minimum.

ocenił(a) film na 10
ssendas

Skąd wiadomość o " Ralphie Demolce 2 "? Gdyby to była prawda to Rich Moore, jako reżyser obu filmów, albo odpada z kontynuacji " Zootopii ", albo musiano by na niego czekać i my czekalibyśmy znacznie dłużej niż te pięć lat.
Myślę, że na tak długi czas oczekiwania Disney nie może sobie pozwolić, nawet na te pięć lat.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

"Gdzie jest Dory" jest po 13 latach... a Bambi 2 było po 60ciu...

ocenił(a) film na 10
ssendas

" Bambi 2 " w ogóle był w kinach? Pamiętam, że film robił chyba Andreas Deja, czyli drugi, najlepszy Disneyowski animator ale nie mogę sobie przypomnieć czy był w kinach, no i nie jest zaliczany do klasyków Disneya.
Nadal czekam na info o tym " Ralphie Demolce 2 ", bo ja nie słyszałem o planach kontynuacji i nie widzę w sumie takowej potrzeby, ani potencjału.
Dory to produkcja Pixara i myślę, że twórcy po prostu nie planowali kontynuacji, lub nie mieli nań pomysłu. Podobnie " Iniemamocni 2 ". Żaden z tych filmów nie odniósł takiego sukcesu, jak " Zootopia ", a Pixar ma na tytle nowych marek, że nie musi robić kontynuacji na siłę ( choć przesadzają w drugą stronę i nie wiem, czy po 13 i 15 latach jeszcze sprzedadzą te filmy ).

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Owszem było w kinach jakieś 10 lat temu, pamiętam plakaty z Cinema City.
Pixar ma zadyszkę, nie potrafi nic nowego uciągnąć od czasów porażki z "Brave" (Merida Waleczna), potem Kotlet z Potwornym Uniwersytetem , w Inside Out było widać ze naprawdę NAPRAWDĘ chcieli wyprodukować dobry film, a potem Dobry Dinozaur, niby dobry ale dizajn postaci odstraszał, więc finansowy klops.

Dory to istotnie odcinanie kuponów od klasyka, ALE na Incredibles 2 wszyscy czekają, Brad Bird zwlekał z tym bo nie miał dobrego pomysłu na kontynuacje.Teraz widać ma.

ocenił(a) film na 10
ssendas

" Inside Out " jest bardzo dobry, a " Dinozaur " może być, choć to dziwny film.
" Bambi 2 " rzeczywiście leciał w kinach, ale w poczet klasyków się nie zalicza. To, podobnie jak " Samoloty ", dzieło DisneyToon Studios.
A co z tym Ralphem? Jak dla mnie, póki nie ma potwierdzenia to tylko pogłoski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones