PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 464
oceny
7,9 10 1 269464
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

sączona małym dzieciom. Nauka poprawności politycznej. Masakra!!!

ocenił(a) film na 10
mrcnlsk

Smoleńsk 10/10 XD

ocenił(a) film na 9
maladzonaga

Już chciałem się produkować i zawiązać dyskusję, ale to wszystko wyjaśnia. Dziękuję, że uratowałeś mnie od zmarnowania kilku cennych minut ;)

ocenił(a) film na 2
maladzonaga

Smoleńsk - nie widziałem. Pewnie kliknięte przypadkowo.
Może zatem parę słów więcej. Nie ma drapieżnych zwierząt. Nie ma DNA, które wpływa na fizjologię. Możemy stać się kim chcemy. Gender w czystej postaci podane w pięknym i lajtowym opakowaniu. Wszyscy są fajni, tylko źli rządzący, którzy wykorzystują strach do utrzymania władzy. Nie mów też przypadkiem tego co myślisz, obowiązuje Cię poprawność polityczna. Ten przekaz dyskredytuje dla mnie wartość tego filmu. To tak w dużym skrócie.

użytkownik usunięty
mrcnlsk

Zgadzam się z tobą absolutnie - ta bajka powinna się znaleźć na czarnej liście księdza Sławomira Kostrzewy w jego czadowej prezentacji "Odebrać dzieciom niewinność". Zarzut: "Niszczy w dzieciach patriotyzm utożsamiając go z rasizmem i namawia do wypaczonej tolerancji prowadzącej do pacyfizmu, a także akceptacji ideologii i postaw wrogich chrześcijaństwu, takich jak gender; propaguje multikulti, które może zniszczyć rodzimą kulturę na rzecz obcych wpływów." No ale USA to kraj założony przez imigrantów, więc nie ma co się dziwić, że powstają tam takie filmy. W radiu był raz wywiad z kolesiem nazwiskiem James Malcolm, który był określany jako "Amerykanin, który chce być Polakiem." Powiedział, że prócz rdzennych Amerykanów, czyli Indian, nie ma kogoś takiego jak Amerykanin, bo każdy z nich ma przodków, którzy się osiedlili na tych terenach, i uzyskali miano Amerykanów, choć wcześniej mieli inne obywatelstwo i narodowość, mieli też swoje państwa. I w pełni popieram ten tok myślenia, wyznawałem tę ideologię zanim usłyszałem tę audycję. I powiem tak: wrogowie "Zwierzogrodu" i prawdziwi patrioci, łączcie się!

ocenił(a) film na 10

Człowieku, lecz się (najlepiej razem z autorem tego wątku), może jeszcze nie jest za późno ... chociaż jak czytam takie bzdety jak powyżej to mam wątpliwości ...

użytkownik usunięty
lelen_lis

Jak nie będzie u nas kościołów tylko same meczety, to może zmienisz zdanie...

ocenił(a) film na 10

A co ma film z tym wspólnego?
Poza tym, nasz religia lepsza nie jest i też uprawia propagandę, wdaje się w polityczne gierki i prowadziła święte wojny, a nawet aranżowała morderstwa polityczne.
Pamiętaj, że to Chrześcijanie pierwsi najechali Muzułmanów w tzw. Wyprawach Krzyżowych i stworzyli tam nawet pierwsze obozy koncentracyjne.
Twoim zdaniem, film nie ma żadnych zalet? - świetnie wykreowany świat, scenariusz dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, wspaniali bohaterowie, świetna strona audio wizualna i niegłupi humor, wszystko to ginie przez, Twoim zdaniem, "lewacką propagandę"?
Na szczęście, Ty i Tobie podobni jesteście w mniejszości, gdyż film zachwycił zarówno widzów jak i krytyków, ma już na koncie kilka nagród 9w tym 14 wyróżnień jako najlepszy film animowany 2016 r.0 w sobotę zdobędzie Złoty Glob, niedługo potem Annie oraz zapewne kilka nominacji do Oscara, w tym zapewne i tą dla najlepszego filmu w ogóle.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Obejrzyj wątek "Mały Nick był totalnym kretynem", a znajdziesz tam pewien cytat, który potwierdzi mój autorytet.

ocenił(a) film na 10

Sorry, ale nie chce mi się pisać, kto jest totalnym kretynem ;)

użytkownik usunięty
lelen_lis

Miałem na myśli cytat o rozmnażaniu.

ocenił(a) film na 10
mrcnlsk

Najlepiej łączcie się w jednym miejscu, żeby było wiadomo kogo unikać xD
Jak czytam bzdety typu "nie mów przypadkiem tego co myślisz" to nie wiem czy śmiać się czy płakać, nie wiem również jak mocno skrzywioną psychikę trzeba mieć żeby w ten sposób odebrać przedstawione wydarzenia.

ocenił(a) film na 10
mrcnlsk

Są drapieżne zwierzęta, ale na wskutek ewolucji wyzbyły się one swych morderczych instynktów (choć nadal budzą strach w społeczeństwie składającym się w 90% z roślinożerców) a o DNA jest mowa w samym filmie.
Ukazanie polityka - burmistrza jest świetne i bardzo odważne jak na animacje skierowaną niby do dzieci, a zarządzanie społeczeństwem poprzez kryzys, strach, itp. jest często obecne w naszym świecie.
Gdzie niby w filmie jest o tym, że nie można mówić tego, co się myśli?

ocenił(a) film na 8
mrcnlsk

e, jedyne co ten film uczy to żeby dzieci się nie biły bo to szkodzi na przyszłość.


no chyba że jesteś z ameryki, wtedy ci film mówi żebyś nie był rasista.

ocenił(a) film na 10
ssendas

W Polsce jest wielu rasistów, homofobów, itp. więc i polakom się ta lekcja przyda.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Akurat! No ale są przecież zdrajcy polityczni, samobójcy i masochiści...

ocenił(a) film na 10

Są także debile ;)

użytkownik usunięty
lelen_lis

Może to dzięki nim to "coś" tyle osiągnęło, bo przyciągnęło ich jak magnes...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones