PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 448
ocen
7,9 10 1 269448
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

:)

ocenił(a) film na 9

Pan Be i lis Nicki Wilder to wg mnie najlepsze postacie w tej bajce. Szkoda tylko ze te misie byly nawiazaniem do Rosji a nie do Wloch i ten kret nie mial takiej mimiki jak Marlon Brando wcielajac sie w Don Vito Corleone w tej sparodiowanej scenie. Wtedy byloby perfect ale oczywiscie i tak jest mega. Wg mnie najlepsza bajka obok Krola Lwa, ktora jak "Krol lew" jest zaadresowana do kazdego zarowno do dzieci jak i doroslych. Fajnie tez zdubbingowali glosy, Pan Be niemal identyczny glos co Don Vito Corleone, a i glos Nicka Wildera mi sie bardzo podobal.

ocenił(a) film na 10
Onomatopeja11222

Nick Wilde ;)
Miśki i ryjówka mieszkały w Tundrówce, czyli w dzielnicy polarnej, która kojarzy się z Syberią, więc Rosja jest jak najbardziej trafnym nawiązaniem.

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

No tak, ale wolalbym i tak by cala ta akcja byla zwiazana z ojcem chrzestnym a do tego jest wymagany jest akcent włoski. Tak czy siak mimo wszystko fajnie wyszlo ^^

użytkownik usunięty
Onomatopeja11222

WILDE, a nie WILDERA! Wilder to był w Huntiku! I nie pozwolę na łączenie go (był świetnym czarnym charakterem) z Nickiem!

ocenił(a) film na 10

Ty sobie możesz pozwalać hahaha xD

Nick Wilder, dobre jak ten bokser ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones