PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 619
ocen
7,9 10 1 269619
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

to ten sam poziom żenady, czy jak kto woli - zmarnowanego potencjału. Z obu tytułów szło zrobić świetne
Komedie, a tak dostaliśmy banalny i nieśmieszny chłam - 3/10 dla obydwóch produkcji, a i tak mam
wrażenie, że za wysoko je oceniłem.

"Epoka Lodowcowa: Mocne Uderzenie" pokazała jak powinna wyglądać zabójczo-śmieszna Komedia
z prawdziwego zdarzenia, która poza tonami śmiechu oferuje też chwile do głębszej refleksji - 10/10.

Black_Metal_666

Epoka Lodowcowa: Mocne Uderzenie - Pokazuje upadek serii , niż dobrą komediową animację .

buterfly

tu masz racje Epoka Lodowcowa nie była dobra jako komedia

milan18_filmweb

Żart były niestety ale na niskim poziomie .

A szkoda ):

buterfly

Ja idąc do Kina wiedziałem, że wylany tutaj gnój na "Epokę"
jest absurdalnie przesadzony, no i miałem absolutną rację (!).

Black_Metal_666

Nie jest to żadne wylewanie gnoju na produkcje, ale własne zdanie do którego każdy ma prawo .

buterfly

Jeżeli skrajne gnojenie tytułu jeszcze przed obejrzeniem i po obejrzeniu bez podania konkretów nazywasz "własnym zdaniem do którego każdy ma prawo" to nie ma dyskusji.

Wiewiór jak zwykle kradł cały film, a i reszta nie zostawała w tyle.

Black_Metal_666

Jeżeli masz problem z czytaniem, to oczywiście nie mamy o czym dyskutować .

Według mnie poziom żartów był na niskim poziomie , oraz widać niestety że starsze części posiadały lepszą fabułę .

Tobie przypadła animacja do gustu i masz do tego prawo , ale nie wciskaj na siłę innym swojego zdania .

buterfly

Ja nie mam problemów z czytaniem - przejrzyj se forum "Epoki 5", a zobaczysz ten burdel, o którym powiedziałem przed chwilą.

I to nie ja wciskam innym głodne kawałki, a fani "Zwierzogrodu" - ohy i ahy, jaki ten film jest wspaniały. "Zwierzogród" to słaba produkcja, która w życiu nie zaliczy poziomu i reputacji pokroju "Epoki Lodowcowej" - to nie moje zdanie, tylko obiektywny fakt.

Black_Metal_666

Obiektywny fakt ?

Zrozum że jest to twoje zdanie a nie żaden obiektywny fakt,równie dobrze to twoje zdanie inni mogą potraktować jak wylewanie pomyj na Zwierzogród .

buterfly

Ja pomyj nie wylewam, tylko mówię jak jest - "Zwierzogród" jest słaby i banalny, a jedyną wartą uwagi sceną jest ta nawiązująca do "The Godfathera" i nic poza tym.

Black_Metal_666

Oczywiście że nie wylewasz pomyj , to tylko inni ludzie krytykują twoją najukochańszą animację Epokę Lodowcową - Hipokryta .

Przyjmij wreszcie do wiadomości że tak jak ty uwielbiasz Epokę Lodowcową , tak inni niekoniecznie ją uwielbiają .

Żegnam gdyż dalsza dyskusja z człowiekiem który uważa że, jego zdanie jest święte nie ma dalszego sensu .

buterfly

Uzasadniona krytyka to nie wylewanie pomyj,
ale co za będ dziecku tłumaczył. Na razie.

Black_Metal_666

''Uzasadniona krytyka '' ?

Uśmiałem się twoim zdaniem na całego , dzięki za poprawienie humoru na cały dzień

To że uważasz Zwierzogród za chłam , a Lodowcową Epokę wychwalasz w niebiosa - Nie jest żadną uzasadnioną krytyką .

Żegnam trolla .

buterfly

Mi też poprawiłeś humor swoim gównianym
gustem ("Zootopia" >>> "Epoka 5"). Seeya dzieciaku.

Black_Metal_666


Gust to rzecz dyskusyjna , dla mnie to ty masz zryty gust .

Nara trollu .

buterfly

Gust jest albo dobry albo zły - krótka piłka, tu nie ma
o czym dyskutować. A twój gust wnioskuję jest stricte
dziecinny i niedorobiony. Seeya.

Black_Metal_666

''Gust jest albo dobry albo zły - krótka piłka, tu nie ma o czym dyskutować''.

Ośmieszasz się po raz kolejny po to powstał ten portal, żeby o gustach filmowych dyskutować .

buterfly

"po to powstał ten portal, żeby o gustach filmowych dyskutować" - co nadal nie zmienia faktu, że gust masz albo gówniany (ty masz) albo dobry i wyrobiony (nie masz).

Black_Metal_666

Radzę ci nie ustawiać czyjegoś gustu filmowy .

Każdy ma prawo do swojego gustu filmowego , mi twój gust kompletnie nie odpowiada i uważam że jest totalnie zryty .

buterfly

Naucz się wpierw poprawnej pisowni szczylu, a potem zabieraj głos na forach, bo tego twojego bełkotu czytać nie idzie.

Black_Metal_666

Szczylu to do swojego znajomego możesz tak mówić , naucz się najpierw kultury to porozmawiamy.

buterfly

Nie ma o czym rozmawiać, dzieciaku - masz dziecinny gust i do tego nie posiadasz umiejętności poprawnego pisania, koniec pieśni.

Czymś jeszcze chcesz mnie rozbawić czy se dajesz siana?! :)))

Black_Metal_666

Twoja pieśń już dawno się skończyła .

Nie potrafisz nawet uzasadnić swojego zdania , z niewychowanym chamem dalej nie zamierzam rozmawiać .


Żegnam trollu .

buterfly

Popłakała się dzidzia... :))) No cóż, współczuć nie będę.
Na razie.

Black_Metal_666

Twojej głupoty na pewno nikt ci współczuć nie będzie .

buterfly

Miałeś zamknąć ryj. Nie pamiętasz?!

Black_Metal_666

I to jest właśnie twój żałosny poziom dyskusji .

buterfly

Coś jeszcze, dzieciaczku?! :)))

Black_Metal_666

Dobrze wiedzieć że masz tak na imię .

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

Żeby osiągnąć reputacje i poziom nowego "Ice Age" to najpierw ten film powinien ów poziom i reputacje mieć, a jest raczej odwrotnie, lub może inaczej - zarówno poziom jak i reputacje ma marną.
Tak na prawdę dobra była tylko jedynka, a jej sukces przerósł chyba twórców, gdyż z każdą kolejną częścią wytracają potencjał i świeżość oryginału i obecnie pozostał tylko blady cień filmu z 2002 roku.

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

Żeby osiągnąć reputacje i poziom nowego "Ice Age" to najpierw ten film powinien ów poziom i reputacje mieć, a jest raczej odwrotnie, lub może inaczej - zarówno poziom jak i reputacje ma marną.
Tak na prawdę dobra była tylko jedynka, a jej sukces przerósł chyba twórców, gdyż z każdą kolejną częścią wytracają potencjał i świeżość oryginału i obecnie pozostał tylko blady cień filmu z 2002 roku.

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

Żeby osiągnąć reputacje i poziom nowego "Ice Age" to najpierw ten film powinien ów poziom i reputacje mieć, a jest raczej odwrotnie, lub może inaczej - zarówno poziom jak i reputacje ma marną.
Tak na prawdę dobra była tylko jedynka, a jej sukces przerósł chyba twórców, gdyż z każdą kolejną częścią wytracają potencjał i świeżość oryginału i obecnie pozostał tylko blady cień filmu z 2002 roku.

lelen_lis

Może wrzuć to jeszcze z 10 razy, wtedy będziesz miał
"większą siłę przebicia".

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

Sorry, ale Filmweb miał wczoraj jakieś problemy i nie chciał wysłać posta.
A, niestety, "Epoko Lodowcowa" podupadała już od części trzeciej, a czwórka była już bardzo słaba, jak widać, piątka jeszcze ją przebiła.

lelen_lis

Bredzisz cały czas, a tym ciśnięciem 3-ki "Epoki" to już w ogóle mnie bawisz na maxa, bo ciśniesz niezaprzeczalnie najlepszą część tej serii.

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

Trójka najlepsza? Najlepsza jest jedynka i ewentualnie dwójka.

lelen_lis

Gówno prawda! 3-ka jest niezaprzeczalnie najlepsza dzięki niesamowitej postaci Bucka oraz spektakularnym przedstawieniu świata dinozaurów, co wymagało niesamowitego rozmachu.

"Epoka" z filmu na film ma tendencję rosnącą w kwestii rozmachu i przygody (w tym 5-ka nie ustępuje reszcie), co jest jak najbardziej na plus. 1-ka jest jak najbardziej git łącznie z 2-ką, ale to 3-ka zgarnia wszystkie laury i jeśli ktoś uważa ją za słabiznę to ewidentnie ma nasrane (!) we łbie.

"Epoka" nadal trzyma solidny poziom a pie*dolenie malkontentów jest nieistotne.

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

To, że Jesteś fanatykiem serii nie oznacza, że są to dobre filmy.
Jedynka wprowadziła coś nowego i opierała się na czym innym, niż pozostałe części, które postawiły sobie chyba za punkt honoru sparowanie wszystkich bohaterów. Oryginał stawiał na postacie i interakcje między nimi, dalej mamy już typowe kino rodzinne.

W każdym razie, "Zootopia" jest bardzo dobrym filmem i bije praktycznie każdą część "Ice Age", może poza jedynką. Poza tym, EL to komedia, "Zootopia" to kino policyjno-kumpelskie z elementami komedii, a nawet trochę kina obyczajowego?

lelen_lis

1) Do "fanatyka" bardzo mi daleko, więc nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Jakbym był fanatykiem to wszystkie części "Ice Age" miałyby u mnie 100/10 i w ogóle, a że jestem zdrowym fanem i do tego obiektywnym widzem to tak nie jest (z tym ślepym zapatrzeniem). Potrafię docenić dobre filmy, a "Epoka" czy się to komuś podoba czy nie ma wszystkie filmy udane!

2) To że bozia / natura (niepotrzebne skreślić) poskąpiła ci rozumu i dobrego wzroku nie znaczy, że w kontynuacjach "Epoki" (2-5) nie ma interakcji i silnych więzi między postaciami. Ku*wa, jakim trzeba być idiotą, żeby tej serii zarzucić jakikolwiek brak czegokolwiek w relacjach między przedstawionymi postaciami?!?! - doprawdy, rozbawiłeś mnie na maxa!!! :D

3) Ktoś kto stawia "Zootopię" nad jakąkolwiek częścią "Ice Age" ma nie tylko śmietnik w głowie, ale i dodatkowo gówniany gust. A pieprzenie pt. "Epoka Lodowcowa skończyła się na 1-ce" to taki sam bezmyślny suchar i powtarzanie zasłyszanych frazesów jak to, że "Ojciec Chrzestny skończył się na 2-ce", czyli bezwartościowe brednie "znawców kina"! :)))

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

Jesteś pewien, że rozmawiamy o tym samym filmie?

adam05051_filmweb

Absolutnie.

Black_Metal_666

Zwierzogrodu nie mozna nazwac zmarnowanym potencjalem gdyz ten film odniosl duzy sukces.
I przepraszam za ortografie, ale z pewnego powodu musze tak pisac.

Takiktosniewiadomokto

Wiele gównianych filmów odniosło sukces i ten sukces nie zmienił faktu, że to są gówniane filmy.

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

Wujcio Dobra Rada dostał Nagrodę Emmy...

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

Zootopia to żenada żartujesz sobie

MATI__

Daleko mi do żartów w tej sprawie.

ocenił(a) film na 10
Black_Metal_666

No ja nie sądzę że daleko :)

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

Przyczepiam tutaj tabliczkę "Proszę nie karmić trolla!"

"Wielka Szóstka" i "Dobry Dinozaur" (zwłaszcza to) na 10/10?! - dziewczynko, nie zabieraj głosu w temacie.

Black_Metal_666

^^ Alter konto ^^ - ignorujcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones