PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550470}

Zombieland: Kulki w łeb

Zombieland: Double Tap
6,2 37 tys. ocen
6,2 10 1 37338
5,6 15 krytyków
Zombieland: Kulki w łeb
powrót do forum filmu Zombieland: Kulki w łeb

Kiedy ?

ocenił(a) film na 7

ktoś coś wie na temat zombieland 2.

Bestiaxmen

Póki co wersja jest taka, że film raczej nie powstanie, za to zaczął powstawać serial.

Bestiaxmen

Druga część niestety nie powstanie. Żeby nie było że wymyślam, podam cytat admina serwisu hatak: "Pierwotnie było planowane jako serial. Później zmieniono to na film, który widzieliśmy w kinach. Teraz serial jest kontynuacją fabularną filmu. Druga część filmu nie powstanie i dlatego próbują robić serial."

ocenił(a) film na 9
BoB123

No ale, ze Walking Dead bije rekordy ogladalnosci, pewnie ten serial w ogole nie powstanie.

Szczepanek

Nie powstanie, powstał pilot, który ze względu na bardzo małą oglądalność i negatywne opinie sprawił, że nie zamówiono dalszych odcinków.

ocenił(a) film na 9
BoB123

No skoro pilot upadł to przecież kontynuacja jest prawie, że nie możliwa.

ocenił(a) film na 9
BoB123

http://www.imdb.com/title/tt2090440/, co za kaszana...

Szczepanek

W sumie się nie dziwię, że to nie wypaliło... http://spinoff.comicbookresources.com/wp-content/uploads/2013/03/Tyler-Ross-Izab ela-Vidovic-Kirk-Ward-and-Maiara-Walsh-in-ZOMBIELAND-TV-Series.jpg

ocenił(a) film na 5
BoB123

W sensie że to są zombiaki?
Powiem tak - dobrze że to nie wyszło.

Manor

Nie, to nie są zombiaki - to główni bohaterowie ( w tej scenie umazani jagodowym albo jakimś ciastem). Miałam nieprzyjemność oglądania tego pierwszego odcninka i na prawdę dobrze, że zaprzestali emisji. Tak bezsensowne i nie śmieszne, że aż szkoda tracić czas na włączanie. Nie wiem, co oni sobie myśleli tworząc ten "serial", ale na pewno w niczym nie przypomina to Zombielandu...

ocenił(a) film na 5
baska02

Dobrze wiedzieć.
Miałem nadzieję na dwójkę, bo pierwsza część była zaje... konkretna :)

Manor

Pierwsza była świetna, i też miałam nadzieję, że nakręcą 2, ale w podobnym klimacie. A ten "serial" to totalna porażka niestety...

baska02

Dokładnie i nie zanosi się na to by była nakręcona część 2 ,a jeśli chodzi o serial nie oglądałem więc nie wiem ,widziałem tylko "zwiastun" .