PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838879}
4,9 4 076
ocen
4,9 10 1 4076
4,0 4
oceny krytyków
Zombie express 2: Półwysep
powrót do forum filmu Zombie express 2: Półwysep

Jak w temacie: jako fan części pierwszej, która to tchnęła nową jakość i życie w tematykę zombiaczą, rozczarowałem się kontynuacją.

Fabuła, bardzo płytka i w sumie nic, czego już byśmy nie widzieli.

Postaci, trochę przejaskrawione, chyba miały być wyraziste w założeniu, ale co z tego, skoro profil\historia żadnej z postaci nie zostały w odpowiedni sposób zarysowane.

Chylę czoła przed bardzo widowiskową sceną pościgu pośród postapokaliptycznych krajobrazów i, z zombie w tle

ocenił(a) film na 9
__Shenlong__

na szczęście twoja opinia nas nie interesuje Fabuła, bardzo płytka i w sumie nic, czego już byśmy nie widzieli. a czego się spodziewałeś o fimie o zombie których wyszło już bardzo dużo jest to film akcji i należy się cieszyć akcją fabuła jest dobra i prosta a nie jak w amerykańskich gniotach

ocenił(a) film na 5
olbrzym45

Nas? To znaczy kogo? Mów za siebie, a nie innych bo kolega wyraził swoją opinię, do której ma prawo, z którą ja się zgadzam zresztą. Pierwsza część z mniejszą ilością efektów bardziej mnie pochłonęła. Druga część to takie 5/10. Koreańczycy potrafią robić naprawdę dobre dramaty, a tutaj chyba próbowali zrobić część bardziej pod zachód i wg. mnie totalnie nie pykło.

Sharimsejn

Jakiej pierwszej części? Przecież to nie jest sequel Zombie Express, tylko spin off. Jest napisane ZOMBIE EXPRESS PRESENTS. To tak, jak z Hobbs & Shaw, gdzie jest napisane Fast & Furious Presents, co oznacza spin off, a nie część 9.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
olbrzym45

Gniotem to jest twój komentarz

ocenił(a) film na 9
Kicag

ale zabłysnąłeś inteligencją normalnie Pulitzera zaraz wygrasz oczywiście zgłoszę cię xd :) moja opinia była napisana dawno po premierze i zdążyła się już 100 razy zmienić więc po co się wypowiadasz na forum które już wygasło ? następnym razem użyj argumentów a nie ad persona 

ocenił(a) film na 3
olbrzym45

Typie xD sprawdź definicję ad personam, bo jedyne w tym wątku to twoja własna wypowiedź "twoja opinia nas nie interesuje". W ogóle widzę że masz dziwny kompleks decydowania o tym kto i kiedy może się wypowiadać xD

ocenił(a) film na 9
Kicag

Twórca wątku mógł napisać to po prostu inaczej np. dlaczego nie polecam filmu uwaga spolier, albo plusy i minusy filmu itd. na filmweb wchodzi wiele osób które nie oglądało filmu i często na podstawie czyjeś opinii nie ogląda go, co ogranicza też pole do dyskusji i prawdziwą ocenę filmu. i to mi się wtedy nie spodobało więc dlatego napisałem taki głupi komentarz gdybym miał możliwość to bym go dawno usunął by nie męczyć buły nawet napisałem tak jak teraz komentarz odnośnie oceny filmu i opinii lecz później to mi go wyciszono. podsumowując chciałbym po prostu by każdy miał szansę obejrzenia filmu i przeprowadzenia dyskusji warto moim zdaniem znaleźć wady i zalety wiem pewnie uznasz to za dziwne ale takie mam zadanie.

Fabuła, bardzo płytka i w sumie nic, czego już byśmy nie widzieli. a czego się spodziewać o filmie o zombie a większość z nich ma prawie zawsze ten sam schemat to moim zdaniem niesprawiedliwa ocena historia żadnej z postaci nie zostały w odpowiedni sposób zarysowane. to też nie prawda bo wiemy kim są postacie jakie mają problemy jest przemiana bohaterów itd.i znamy ich los końcowy. Ja film tratuję jako kino akcji a nie wybitne dzieło, zgadzam się ze pierwsza część była dobra i dodała nowość dodam więcej animacja pokazująca historię sprzed 1 części jak nie widziałeś to obejrzyj stacja seul bardziej mi się podobała :) to co mnie zaskoczyło w 1 filmie to pokazanie ofiarności i poświęcenia które znacznie się różniło od amerykańskich filmów.

nie róbmy spiny o stary wątek jak pisałem gdybym mógł to bym usunął komentarz następnym razem jak napiszesz komuś ze jego wypowiedz to gniot to użyj proszę argumentów dlaczego tak sądzisz tak jak zrobił to Sharimsejn który odpisał sensownie wiec mea culpa itd. obiecuje następnym razem zastanowić się jak coś napiszę :)

ocenił(a) film na 6
__Shenlong__

Niestety też się rozczarowałem. Zapowiadało się świetnie. Według mnie gdyby zrobili rozwinięcie tego co było na początku, czyli gdyby akcja całego filmu rozgrywała się na okręcie, i przebiegała podobnie jak w części 1, to byłoby o niebo lepiej.

ocenił(a) film na 4
__Shenlong__

Film niestety co najwyżej kiepski. O ile są sceny w których robi się "wow", to większość, a zwłaszcza CGI "pościgów" wygląda jak render z 1990 roku. Fabuła by uszła, tylko w całokształcie coś poszło nie tak.

ocenił(a) film na 6
__Shenlong__

No fakt: Jeśli na to patrzeć jako na kontynuację "jedynki" to tyłka nie urywa. Jeśli patrzeć jak na niezależny obraz to jest całkiem "zjadliwa" historia postapo klimatami przywodząca na myśl "Ziemię Żywych Trupów" Romero

Aktra

Jakiej pierwszej części? Przecież to nie jest sequel Zombie Express, tylko spin off. Jest napisane ZOMBIE EXPRESS PRESENTS. To tak, jak z Hobbs & Shaw, gdzie jest napisane Fast & Furious Presents, co oznacza spin off, a nie część 9.

ocenił(a) film na 8
__Shenlong__

Przepraszam, dlaczego mówisz, że fabuła jest płytka? "Armia Umarłych" Zacka Snydera ma dokładnie ten sam zamysł.

ocenił(a) film na 3
religawojtek

Bo jest płytka

__Shenlong__

Jedynka tchnęła nowe życie? Ten film był nudny do bòlu i był kalką tysięcy podobnych filmów. Tam NIC nie było zaskoczeniem. Na scenę na przód wiedziałam co się stanie - przewidywalność level master!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones