PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619857}

Zaginiona

Gone
6,4 43 tys. ocen
6,4 10 1 43132
3,8 4 krytyków
Zaginiona
powrót do forum filmu Zaginiona

Sporo nieścisłości, które niestety nie umkną widzowi. Natomiast nie ma takiej tragedii, jaką próbują nam nakreślić forumowicze. Otóż historia ma spory potencjał, część możliwości została wykorzystana bezbłędnie. Wstawki z przeszłości, wspomnienia głównej bohaterki przedstawiono w taki sposób, że człowiek na początku naprawdę zastanawia się, czy aby bohaterka nie jest obłąkana. Późniejsze irytujące i dziwaczne zachowanie policji nasunęło mi myśl, że może jeden z funkcjonariuszy jest tajemniczym porywaczem. Trochę raził w oczy sam fakt, że policja tak mało wagi przyłożyła do śledztwa w sprawie porwania Jill. W końcu nic nie znaleźli, a ona, choć dość mozolnie, trafiła na ślad przestępcy. Smuci mnie fakt, że aktorce zarzuca się słabą grę. Wydaje mi się, że część widzów zamiast skupić się na jej umiejętnościach, zwraca uwagę na jej urodę, przez co nie widzą jej gry aktorskiej, a potem zarzucają brak umiejętności. Takie mam odczucie, choć każdy ma na pewno swój pogląd na ten temat. Pozdrawiam.

zai83

Śmiało mogę podpisać się pod autorem tematu z tą różnicą, że klimat filmu bardzo trafił w mój gust i postanowiłem przymknąć oko na wspomniane niedociągnięcia oraz ze spokojnym sumieniem postawić 10/10.
Film warty poświęcenia czasu przed monitorem nawet dla dociekliwych widzów którzy będą potrafili przewidzieć końcówkę. Bardzo przyjemnie się ogląda, fabuła szybko wciąga i w dość szybkim czasie się rozwija nie nudząc tym samym widza.
Nie namawiam oczywiście do wystawiania samych 10-tek, gusta są oczywiście różne, jednak zapewniam, że warto zwrócić uwagę na ten tytuł :)