PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275070}

Zabić wspomnienia

Reign Over Me
7,5 26 tys. ocen
7,5 10 1 26391
Zabić wspomnienia
powrót do forum filmu Zabić wspomnienia

Nic ciekawego, film mnie nudził, a nienormalne zachowania bohatera irytowały. Słaby, słaby.. 7.9 to moim zdanie na ten film conajmniej z 3 punkty za dużo jeśli chodzi o średnią głosów, a właśnie tą oceną się sugerowałem przed oglądnięciem..

W moim przypadku kompletne rozczarowanie i nie polecam. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 8
jober19

Jak nie lubisz tego typu filmów, to po co oglądasz? Twoje argumenty są mierne, a co za tym idzie nie potrafisz wydobyć głębi tego filmu. Może nie miałeś takiej sytuacji jak główny bohater, ale jest bardzo dużo ludzi którzy przeżywają takie rozterki lub podobne. Zawsze po takowych filmach chcę się więcej. Owszem zakończenie jest nie do przyjęcia. Nie pokazali nic, co wynikło ze znajomości Charliego z Donną. A i jeszcze powiązanie z 11 września..., ale mimo wszystko dobra gra aktorska i film na plus.

impetyk1

No tak, moja ocena jest jak najbardziej subiektywna. Poprostu spodziewałem się po tym filmie czegoś więcej (biorąc pod uwagę ocenę i aktorów). Nie zamykam się na oglądanie jednego typu filmów. Filmy z tego gatunku też mogą być ciekawe. Tu temat był owszem ciekawy, ale Pan S. wogóle nie pasuje do roli w takich filmach. Irytował mnie. Reszte minusów napisałeś za mnie. Dla mnie ta cała historia była nie ten teges. Gość na rozmowie z psycho wyjeżdza o cycach, a nie chce mówić o katastrofie w której zginęła jego rodzina bo tak bardzo kocha swoją żonę i dzieci że nie może o nich mówić... It's prefetic. Cały film mi się nie podobał. Dlatego dałem 3/10.

ocenił(a) film na 10
jober19

Nie wiem ile masz lat, właściwie to mnie to nie obchodzi. Każdy ma swoje zdanie, ok rozumiem. Ale żeby dać filmowi ocenę 3???? To wybacz jeśli Cię to urazi, ale nie umiesz oceniać filmów.
1. Film godny uwagi, trzeba wczuć się i zrozumieć głębszy sens. Zrozumieć co czuje dany bohater, został sam, w jednej chwili stracił wszystkich których kochał.
2. Adam Sandler zagrał świetnie, nie łatwo jest zagrać osobę która ma coś z głową.
3. Scenariusz dobry a nawet bardzo. Sam byś wymyślił film z głębszym przesłaniem? Bo wątpię w to
4. To jest raczej film trochę jakby psychologiczny więc to normalne że nie ma w nim strzelanek i pogoni za złym gościem przez 15 minut filmu
5. Jeśli nie rozumiesz o co chodzi tak naprawdę w tym filmie i ani trochę Cie on nie wzruszył, to najwyraźniej twoja inteligencja nie jest wysoka, sorry. Albo po prostu nie znasz się ma filmach. Albo jeszcze chcesz kogoś wkurzyć tą wypowiedzią