PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535249}

Zabójcza gra

Game of Death
2011
5,1 3,9 tys. ocen
5,1 10 1 3948
Zabójcza gra
powrót do forum filmu Zabójcza gra

-Przez cały film wystrzelono chyba 400 razy nie zmieniając przy tym ani razu magazynku....
-Fabuła tak oklepana...
-Oprócz strzałów i dwóch pojedynków na pieści gdzie Wesley Snipes łamie przeciwnikowi wszystko to nic niema.
-Kręcone chyba komórką
-Nie wiem po co te zmiany kolorów z czarno-białego na zwykły
-Słabiznaaaaa

ocenił(a) film na 6
Popielniczka

pomyłka wystrzelono chyba 4000 razy nie zmieniając magazynku

Popielniczka

Magazynek glocka może zawierać 33 naboje, a zauważmy, że Wesley zmieniał bron po zabiciu kolejnego agenta. Stąd wrażenie , że nie zmieniali magazynków. Ale niektóre punkty filmu były wyjątkowo idiotyczne - kiedy strzelił w gaśnicę mógł dojść do agentki i ją zastrzelić, ona potem była jego zmorą, ekipa szpitala nie reagowała na strzelaninę, ochroniarz wpuszcza obcego gościa do skarbca. Ale bywają gorsze filmy.

ocenił(a) film na 3
Popielniczka

dokładnie !!! słabiutki film...także szkoda czasu.. nie polecam!!

ocenił(a) film na 1
Popielniczka

Ten film mnie totalnie zmęczył. Denerwowały mnie strasznie ujęcia w których następowała wymiana ognia - raz jeden strzela raz drugi i tak kilka razy przez 5 minut. Kamerzystów to chyba mieli 3-ciej kategorii, żenada. Fabuła oklepana a gra aktorska reszty do kitu. Nawet ludzie na mieście, w szpitalu czy w biurowcu chodzą tak sztywno i widać w tym "sztuczny tłum".
Wesley schodzi na psy skoro już gra w takich produkcjach. NIE POLECAM

użytkownik usunięty
mateuszmp3

Wesley już dawno zszedł na psy. Zagrał w jednym czy dwóch "dobrych" filmach. Reszta to gnioty klasy C albo i jeszcze niżej. Już dawno nauczyłem się że jak słyszę lub widzę jego nazwisko w obsadzie to nabieram ostrożności.