PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827467}

Złe miejsce

The Shed
3,9 4 263
oceny
3,9 10 1 4263
2,3 3
oceny krytyków
Złe miejsce
powrót do forum filmu Złe miejsce

Złoto

ocenił(a) film na 1

Moment w którym Dommer "umierał" wyciągnął ze mnie więcej śmiechu niż niejedna komedia, a kiedy nasz główny bohater heroicznie sięgnął po nóż i zamiast wampira dziabnął nim swoją Roksi, pobrzmiewające na sali oklaski sprawiły, że poczułam się niemal jak podczas lądowania samolotu.

A tak z innej beczki, odnoszę wrażenie, że osoba odpowiedzialna ta opis tego filmu, napisała go po obejrzeniu zwiastunu. Cóż, może gdyby fabuła faktycznie tak wyglądała miałoby to ręce i nogi XD

Dobry materiał na komedię

ocenił(a) film na 5
Rayjinn

Na "Maratonie Halloween" w Nowym Sączu wystąpiła identyczna reakcja widowni - śmiech i ludziska zaczęli bić brawo :)
A tak przy okazji - uwaga spoiler - film mógł się zakończyć po 15 min. wystarczyło w ciągu dnia spalić szopę,

Arcalen

Oo, dokładnie! Maraton w Katowicach, ten film jako pierwszy, napisy końcowe, ludzie wychodzą do toalety przed następnym filmem... A w rzędzie pode mną tekst: "Boże, Kaśka, na co ty nas zaciągnęłaś..."

Arcalen

Gdyby od razu szopa spłonęła, nie byłoby filmu, ale może to i lepiej! :D

ocenił(a) film na 6
Rayjinn

Czyżby maraton we Wrocławiu? :D identyczna sytuacja z biciem brawa

ocenił(a) film na 1
temari128

W Warszawie ;) Reakcja najwidoczniej uniwersalna pośród narodu

ocenił(a) film na 2
Rayjinn

Tak tylko dodam, że w Poznaniu kropka w kropkę taka sama reakcja xD

Gamig

W Krakowie tak samo!;)

ocenił(a) film na 4
Rayjinn

Mozna się posmiać więcej niż na niejednej komedii więc dziwi mnie twoja ocena 1... Jakbyś miała gatunek zamiast horroru np. komedie to chyba byś wyższą ocenę dała?

ocenił(a) film na 1
S_E_L_E_R

Jako komedia dostałby ode mnie co najmniej 5, uważam że świetnie sprawdziłby się jak coś na kształt Zombielandu, ale jako horror - totalny gniot i nie ma argumentu, który by zmienił moje zdanie. Odniosłam wrażenie, że ten film mimo wszystko próbował być straszny i jakoś tak w praniu wyszło, że budzi śmiech, nie grozę. Stąd moja ocena :")

ocenił(a) film na 1
Rayjinn

Lekkie sprostowanie: sprawdziłby się jako komedia gdyby już podczas produkcji ktoś stwierdził "Ej, a może zróbmy parodię", samo zmienienie tagu roboty nie zrobi

ocenił(a) film na 3
Rayjinn

Trafione w sedno. Gdyby film stwierdził, że będzie swego rodzaju pastiszem, który nie będzie się traktował poważnie i gdyby utemperować jumpscare'y (podwójny sen zmiótł wszystko) to wyszedłby całkiem przyjemny horrorek, na którym się dobrze bawimy bez poczucia zażenowania. A tak dostaliśmy film na tyle kiepski, że zyskuje dopiero wtedy, gdy zbierze się grupa znajomych przy jedzeniu i piciu i zacznie cisnąć przysłowiową bekę z filmu.

ocenił(a) film na 1
Rayjinn

Nadal się zastanawiam jakim cudem to w ogóle weszło do kin

ocenił(a) film na 3
Aspheris

Z waszych komentarzy sie dowiedzialem ze to w kinach bylo

ocenił(a) film na 1
Rayjinn

Dobre jest to : "Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę." Ja się pytam jaką fabułę?

ocenił(a) film na 5
Rayjinn

Ha Ha z tej akcji z nożem też nie mogłem ze śmiechu.Ogólnie pomysł na film nawet ciekawy,ale wykonanie tej całej akcji to istny kabaret :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones