PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827467}

Złe miejsce

The Shed
3,9 4 263
oceny
3,9 10 1 4263
2,3 3
oceny krytyków
Złe miejsce
powrót do forum filmu Złe miejsce

Omg

ocenił(a) film na 3

Kryste jaki to jest szrot. Śmiech śmiech i muł. Najlepsze to muza na napisach końcowych.

DeSlay

Zgadzam się w 100%, jeszcze się śmieję z zażenowania

ocenił(a) film na 4
Scazirra

to podobnie jak ja :)

ocenił(a) film na 10
DeSlay

Właśnie dlatego chodzę na horrory :D dla mnie to coś dla odmóżdżenia, nie spodziewam się nie wiadomo jakiej fabuły

ocenił(a) film na 4
wilczyca1111

Popieram, zawsze jak horror jest gorszego sortu to wychodzi z tego komedia że można się pośmiać.

ocenił(a) film na 9
DeSlay

Przecież horror to ma być realnie fantastyka grozy :) A tak patrząc to w sumie to i fabuła nie była zła jak na taki zamysł. Miasteczko, małolaci, sporo śmierci i problemów życiowych w tle.

ocenił(a) film na 3
DeSlay

Zgadzam się, dawno nie widziałam takiego gniota.

ocenił(a) film na 2
DeSlay

Film tragedia.. Wyszlismy w połowie filmu. Dobrze ze mamy unlimited w Cinema city bo byśmy bardzo żałowali kasy...

ocenił(a) film na 7
DeSlay

Byłam z siostrą, początek troche mnie rozwalił, ale finalnie nie było tak źle, czasami lubię się na taki film wybrać tak na luzie, bez napinki że to musi być jakieś arcydzieło

ocenił(a) film na 2
DeSlay

Zgadzam się :) tylko muzyka dobra

ocenił(a) film na 10
DeSlay

Kurcze, mi naprawdę podobał się ten film. Dla mnie miał wszystko, czego potrzebuję i oczekuję od horroru. Jasne, są takie, które uważam za lepsze, ale ten też jest naprawdę ok :)

ocenił(a) film na 10
foch_

Mi też się podobał, nie wiem skąd takie różne opinie, najlepiej samemu się przekonać. Byłam ze znajomymi i każdy wyszedł zadowolony.

DeSlay

Jak dla mnie najlepsze było polskie tłumaczenie. "Is that an arm?" - "Co to za graba" czy coś w tym stylu. Albo "pobudka kuta**arzu!" jak wiercił dziury w dachu i "Te!" krzycząc do wampira na strychu. Mnie rozbawiło. Tylko właśnie nie powinno, bo teoretycznie to nie jest czarna komedia.

ocenił(a) film na 3
DeSlay

Oczywiście...me oczekiwania odnośnie tego tytułu okazały się zbyt wygórowane...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones