PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785552}

X-Men: Mroczna Phoenix

Dark Phoenix
5,4 40 483
oceny
5,4 10 1 40483
3,6 12
ocen krytyków
X Men: Mroczna Phoenix
powrót do forum filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Produkcja ciekawa gra emocjami plus muzyka super się uzupełniają.
Film skierowany do ludzi którzy maja własne zdanie.

mlodyrob35

Oooooo

ocenił(a) film na 1
mlodyrob35

Mam swoje zdanie. Ten film to splunięcie w twarz fanom x-men.

oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bez przesady. Jako fan komiksowej serii wcale się tak nie poczułem, za to przy Justice League tak.

ocenił(a) film na 10
mlodyrob35

zgadzam się

ocenił(a) film na 8
mlodyrob35

popieram!

ocenił(a) film na 3
mlodyrob35

"Film skierowany do ludzi którzy maja własne zdanie."
Jezu, jak bardzo to zdanie jest pozbawione sensu.

ocenił(a) film na 5
Mlodzik91

Też jestem w szoku haha

ocenił(a) film na 6
mlodyrob35

Ja mam własne zdanie i nie moge powiedziec zebym dobrze sie bawił ogladajac Dark Phoenix.
Prawdziwe X-meny to były wszystkie czesci z Hugh Jackman'em i reszta ekipy a od czasu First Class mamy doczynienia z tańszym zamiennikiem.Dark Phoenix w pewnym stopniu ratują efekty specjalne i akcja w pociagu,bo cała reszta leży ! zero humoru i strasznie poważnie.Najlepsza czescia seri do dzisiaj pozostaje X-men 2.Tak w ogóle to sporo fanów X-men pogubiło sie juz chronologicznie w tym wszystkim i nie wiedzą czy te czesci gdzie Fassbander gra Magneto dzieją sie przed wydarzeniami z 3 pierwszych czesci czy po ? tam X-meni były dorośli,tutaj są młodzi.

ocenił(a) film na 6
Kesler_2

Że co? No przecież to oczywiste, że oryginalna trylogia dzieje się chronologicznie później. Tutaj się nie da pogubić. Problem polega na tym, że jest masa błędów co wyklucza, żeby wszystkie części działy się w tym samym uniwersum/na tej samej linii czasu. Nie chcę mi się wymieniać wszystkich, ale np. w tej części umiera Mystique, ale przecież była w oryginalnej trylogii. Albo np. w x-men 3 była retrospekcja jak xavier spotyka się z jean grey i tam to wyglądało zupełnie inaczej niż tutaj. Już sam fakt, że znowu mamy film o feniks...

ocenił(a) film na 6
McGyverPL

No własnie o to mi chodzi ! skoro Mystique zgnieła w tej czesci to jakim cudem pojawiła sie jako dorosła w pierwszej trylogi ? takich i innych niedorzecznosci mozna by jeszcze troche powymieniac.Rozumiem,ze widz ma to sobie interpretowac na swój sposób ? ok,wiec obstawiam że piorun uderzył w jej trumne na cmentarzu i ożyła ponownie.Opcja druga - została sklonowana.

ocenił(a) film na 3
mlodyrob35

Jaja se robisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones