PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661492}

Wyrwani ze snu

Sleeper's Wake
4,6 463
oceny
4,6 10 1 463
Wyrwani ze snu
powrót do forum filmu Wyrwani ze snu

Zaskakująco dobry

ocenił(a) film na 8

Film bardzo dobry, trzymający w w napięciu thiller psychologiczny. Nikt nie jest tu "normalny". Aktorstwo na wysokim poziomie (L.Newton) wraz z resztą. Tak trzymać!

ocenił(a) film na 9
tymoteush

dokładnie, film świetny, cały czas trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 4
ewelina_m

co jak co, ale "napięcia" to w tym filmie nie było za grosz... no może w ostateczności w początkowej fazie, gdy nie było jeszcze wiadomo czy główny bohater skusi się na wdzięki rozpuszczonej pannicy.

ocenił(a) film na 9
thc86

to może u Ciebie nie było, nie wypowiadaj się za innych :)

ocenił(a) film na 4
ewelina_m

Jasna sprawa, że mówię za siebie, lecz jestem przekonany że dla wielu innych osób akcja w tym filmie również jest łatwa do przewidzenia.

ocenił(a) film na 9
thc86

łatwa nie zawsze znaczy nudna :)

ocenił(a) film na 4
ewelina_m

"łatwa nie zawsze znaczy nudna :)" - zgadzam się 100%, chciałbym zauważyć, że pomiędzy określeniami nudny - trzyma cały czas w napięciu jest mnóstwo wartości pośrednich. Zdecydowanie nie zgadzam się, że film był nudny jak również, że film trzyma cały czas w napięciu ; ) Historia jest w miarę ciekawa jednak sylwetki bohaterów (poza kilkoma scenami) i sposób poprowadzenia fabuły nie porwały mnie ; )

ocenił(a) film na 9
thc86

kto ma jakie wymagania, ja na szczęście wysokich nie mam i zadowalam się/zachwycam przeróżnymi poziomami, nawet niskobudżetowymi filmami które u innych mają ocenę 3/4.

ewelina_m

no właśnie!!

kjmichal

tzn chodziło łatwa nie znaczy nudna, dziwnie te odpowiedzi wskakują chronologicznie

ocenił(a) film na 7
tymoteush

Mi również się podobał. Polecam.

tymoteush

Czemu zaskakująco?
Po prostu dobry jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones