PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661492}

Wyrwani ze snu

Sleeper's Wake
4,6 463
oceny
4,6 10 1 463
Wyrwani ze snu
powrót do forum filmu Wyrwani ze snu

7.5/10
Ludzie doświadczeni tragicznymi wydarzeniami, które na zawsze zmieniają ich i bliskich życie. Nie ma regułki, recepty, według której ma przebiec "proces leczenia duszy". Zagubienie i dogłębna rozpacz, stają się podstawą do poszukiwania zrozumienia i bliskości. Ogromne spektrum ludzkiej natury; empatia, poczucie winy, ucieczka od rzeczywistości w chwilowe zapomnienie i ta rzeczywista do czegoś nowego, nie obciążonego bagażem rodzinnej tragedii oraz walka o przetrwanie, w której budzą się najbardziej pierwotne instynkty.
Surowe zdjęcia (choć klimat podzwrotnikowy), każdy kadr przesiąknięty niepokojem i tajemnicami bohaterów. Dobry psychologiczny thriller z równie dobrą obsadą. I całkiem zrozumiałe, że nie zostanie zaakceptowany i zrozumiany przez większości oglądających.

ocenił(a) film na 3
Andromedea

Psychologiczny thiller ? tak się składa że filmy psychologiczne to mój ulubiony gatunek ale ten film do takowego na pewno nie należy,a wypowiedziałaś się tym filmie jakby był dramatem , "z równie dobrą obsadą" aha to chyba oglądaliśmy dwa różne filmy,bo "Wyrwani ze snu" które ja oglądałem miało kiepską obsadę ;d no ale każdy ma prawo mieć własne zdanie na temat filmu.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Otóż to, dzięki, że "mogę mieć własne zdanie na temat filmu". W związku z tym, resztę Twojej opinii , najrozsądniej będzie pozostawić bez komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones