PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7645}

Wymarzony facet

Meet Prince Charming
5,9 1 847
ocen
5,9 10 1 1847
Wymarzony facet
powrót do forum filmu Wymarzony facet

Jechałem sobie autokarem do Polski. Pan "kerowca" załączył film "Przyjaciel gangstera". Nosiło mnie, ale siedziałem za blisko telewizora i nie można było nie patrzeć. Myślałem, że już nic gorszego nie może być na świecie. A po tym francuskim "..." pan "kerowca" podał ów film. I tym sposobem chcąc nie chcąc muszę "Przyjacielowi..." dać 2/10. Niezbadane są wyroki boskie!

A obydwa filmy powinny być dawane jako pokuta, ale tylko tym co mają coś w głowie., bo niestety są ludzie którym się to spodoba.

Amen!

ocenił(a) film na 6
czasomierz

To są chyba typowe filmy "autokarowe". Ostatnio jechałam autokarem do Francji i pan pilot zaserwował nam istną filmową ucztę. Zaczęliśmy od ciężkostrawnej przystawki złożonej z najgłupszego amerykańskiego filmu pt. "Mały" (chyba ulubiony film pilotów wycieczek, oglądałam go już kilka razy, za każdym razem podczas podróży autokarem), następnie przesolona zupa "Gorąca laska", lekkie drugie danie "Wykiwać klawisza" i na sam koniec wywołujący wymioty słodki filmowy deser "Wymarzony facet". Ale przynajmniej podróż szybciej zleciała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones