PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579586}

Wykrętasy

Vykrutasy
5,6 1 233
oceny
5,6 10 1 1233
Wykrętasy
powrót do forum filmu Wykrętasy

Rosyjski film z Millą. Wraca do swoich rodzinnych stron. Mam nadzieję, że będzie fajny.

ocenił(a) film na 10
AliceJ

Jest świetny, najlepiej go obejrzeć w oryginale, bo wiadomo jak to jest czasem z polskim tłumaczeniem.

AgnesK.

Znam rosyjski, to obejrzę go bez tłumaczenia.
Masz rację, polskie tłumaczenia często są bezsensu i dlatego wolę oglądać w oryginale.

ocenił(a) film na 10
AliceJ

Dla mnie najgorsze co może być to lektor w rosyjskojęzycznych produkcjach. Tam się wszystko zlewa.

AgnesK.

Zgadzam się, nasz język i rosyjski jest bardzo podobny, a jak jeszcze do tego jest lektor polski to masakra.

ocenił(a) film na 8
AliceJ

Ja oglądałam z lektorem polskim i problemu nie widziałam. Nie znam rosyjskiego - to grzech? Angielskojęzyczne produkcje mogę oglądać bez tłumaczenia, bo ang znam, ale niestety innych języków już nie. Film mimo wszystko świetny. Uśmiałam się, wzruszyłam momentami, wciąga. Ale oczywiście jest to specyficzny typ humoru, który nie wszystkim przypadnie do gustu...

ocenił(a) film na 6
AliceJ

Wie juz ktoś, czy ten film jest dostepny do oglądania czy jeszcze nie.

ocenił(a) film na 10
lukas730

w kinach już dawno, a na online to jeszcze nie wiem.

AliceJ

Jej rodzinne strony to Ukraina a nie Rosja ...

ralera

Wiem przecież, mi chodzi o to, że ogólnie wraca w te tereny, a wtedy kiedy ona się urodziła to było USRR, a to było zalezne od Rosji.

ocenił(a) film na 6
AliceJ

Mam już ten film , jednak tylko w języku oryginalnym. Chyba ciężko będzie znaleźć kogoś kto się pokusi o przetłumaczenie napisów :P
Będzie trzeba spróbować w oryginale pooglądać.

ocenił(a) film na 8
ralera

Ojciec jest Serbem, a matka Rosjanką. Urodziła się w ZSRR na Ukrainie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones