PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
7,0 17 814
ocen
7,0 10 1 17814
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

Ja zauważyłem
1.Stefan budzi się po 7 latach śpiączki i z marszu rozpoczyna treningi a powinien mieć zanik
mięsni
2..Po 7 latach wyjmuje ze skrytki w ścianie kamerę która nie jest zakurzona
Teraz WY

ocenił(a) film na 10
giovanni50

też to zauważyłem, kamera jakby wyjęta w folii bąbelkowej sekundę wcześniej :)

giovanni50

1. Jako bonusy przed akcją dostaje w spadku :) willę z siłownią, teren ze ścieżkami do jogingu - taką swoją bazę gdzie może się przygotować i zregenerować syły, zawiązać w spokoju buty i kiedy już będzie FAJNIE ubrany, umyty i zaczesany do tułu, może równać rachunki. NO i jeszcze lasencję niczego sobie do ******* żeby się rozluźnić po codzienncy zajęciach.

2. Pod takim ostrzałem jaki mają przy ucieczce z owej wilii z samochodu(jeepa) zostałoby sitko, i tak samo by było z ich makówkami - ale wystarczy że Storm zrobi złą minę i kule się go nie imają.

Dormant

Czy ja wiem czy taka fajna,żona Storma była 100x ładniejsza.

ocenił(a) film na 8
giovanni50

1 - Gdyby nie miał zaniku mięśni to by tyle nie ćwiczył (nie zauważyłeś ile się potykał i spacerował z laską),
2 - Widocznie w USA mają szczelniejsze ściany niż w Polsce.

alekstar

w usa są domy z papieru po ti bym po huraganach , które je zdmuchną można było postawić nowy. typowe dla durnego narodu usa

ocenił(a) film na 10
giovanni50

Dodałbym do tego akcje z tej willi. Typ wyskakuje z nożem i czeka co zrobi Stefan. Laska krzyczy, Steven sie odwraca a koleś dalej stoi:)

ocenił(a) film na 8
Osiolek_87

O tym zapomniałem:)
Ale scena mnie rozwaliła

ocenił(a) film na 8
Osiolek_87

Mój tata też zaczął się z tego śmiać. Widać Stefan już wtedy wyraźnie zaznaczył w jaki sposób będzie tworzył filmy w latach 2002-20xx :)

Osiolek_87

Tamże: herszt bandy (ten z bródką) skrada się na piętrze, a później, jka już dostali w doopy, pojawia się w drzwiach wejściowych.

Osiolek_87

No i wszyscy grzecznie czekali żeby bić się pojedyńczo (taki Wersal! ). A jak już atakują od tyłu, to nie walą w łeb, tylko chwytają za bary (jak w większosci takich filmów) i najlepsze: w sytuacji gdy atakuje wiele, Stefan wyjmuje z niebytu granat i rozwiązuje temat.

ocenił(a) film na 10
giovanni50

Mie najbardziej rozwaliło w tym filmie to że Steven budzi się po 7 latach z spiączki i już po 15 minutach wszystko pamieta ,ze zabito jego rodzine w domu ,ze bandziory zatakowały jego dom ,ze miał do czynia z grożnymi przestepczami ,jakby to zdarzenie miało wczoraj miejsce .2 sprawa to to że mafia i senator wiedzieli ze on żyje i przebywa w spiącze i nie próbowali go predzej dobić np jakiś nieszcześliwy wypadek w szpitalu ,zadławienie itp tylko jak się obudził ,no i skąd oni wiedzieli ze żyje ?Podobno jego starszy kumpel sfingował jego pogrzeb ,syna i żony a jego syna ukrył w innej rodzinie .

bradock

To jest Steven nie przewidywalny hehe. Film ogólnie zajebisty.

ocenił(a) film na 10
bradock

Sorrki, że dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale:D Jak sie obudził to pielegniarka zadzwoniła do O'Maley'a (mieli tylko jego powiadomić gdyby sie obudził) ale ten z powodu wypadku jego matki (została zepchnięta z drogi) musiał przejść na emeryturę (powiedzieli mu, ze to nie był wypadek i żeby odpuścił-jak sie spotkał ze Stevenem to bylo wyjaśnione). Dlatego dowiedzieli się skorumpowani, że Storm żyje. Ale sam fakt, że Steven potrafil spieprzać przez pol szpitala będąc na łóżku i po 7 latach w śpiączce jest godne podziwu:D

ocenił(a) film na 10
Osiolek_87

Tak ,ta pielegniarka miała powiadomić O ' Maleya jak się Storm obudzi ,a jak wiadomo O 'Maley był już na emeryturze ,z przycyn które wyjasniłeś już ale Skąd ci Skorumpowane gliny wiedziały że Storm żyje ? O 'Maley im powiedział odchodząc na emeryturę ? Dlaczego nie poszedł do szpitala i powiedział jej niech dzwoni na domowy jego numer ? Po za tym O'Maley twierdził w rozmowie że Stormem że sfingował jego pogrzeb oraz jego syna .Wszystko gra tylko czemu pielegniarka na prywatny numer nie zadzwoniła do niego a może O ,Maley był tak naiwny że nie podejrzewał że zdrajcy i skormpowane świnie działają w policji ,w jego rewirze ?

ocenił(a) film na 10
bradock

Tak teraz odpalilem to było, że sie wprost policjant zapytał o co chodzi a pielęgniarka wszystko mu ladnie wyśpiewała bo 'Przekażę wiadomość i proszę zachować dyskrecję-to dla dobra pacjenta'. I własnie chyba nie podejrzewał a skorumpowani dodali sobie 2 do 2-raczej pamiętali ile czasu temu wymordowali rodzinę policjanta. Chociaż z drugiej strony nie ma co się doszukiwać głębi w filmach Stefana:)

ocenił(a) film na 10
Osiolek_87

Ok ,dzięki .

ocenił(a) film na 8
Osiolek_87

Turbo Dymo Man jest zawstydzony zaistniałą sytuacją:)

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Mimo tego wszystkiego jest spoko, ale raczej nie najlepszy film z Seagalem. Widziałem lepsze chociażby Mroczna dzielnica, bardziej mi sie podobała. Kwestia gustu raczej.

ocenił(a) film na 6
giovanni50

mnie najbardziej rozwaliła bródka Stevena :) 7 lat golili mu policzki ale brody i wąsów już nie mogli :D chyba że któraś z pielęgniarek miała taki fetysz...

ocenił(a) film na 8
Pitstop2

Hahaha dobre
To chyba ta co gadała że jest dobrze zbudowany

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Pitstop2

Właśnie zapytał jej, czy broda to był jej pomysł.

giovanni50

własnie ogladam to arcydzieło i moze dorzucę tez jedna lipkę. to chwila gdy killer zabija rehabilitanta, a więc kiler przykłada broń do prawej strony gościa, nastepuje zmiana ujęcia i widzimy jak rozrywa sie koszulka denata po przeciwnej stronie, potem szybka zmiana ujęcia i znowu widzimy bron po niewłasciwej stronie, ale cóz to cały urok filmów ze Stefanem

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Strzała Stary.
No nie da się ukryć że głupot tu było mnogo :-)
Ta akcja w szpitalu choćby rozpiërdala na maksa, gliniarz udaje doktorka, aby zlikwidować cel i jest tak nieporadny jak słoń w składzie porcelany :D Normalnie to byłaby tak skoordynowana akcja że obiekt byłby martwy, świadków zero, zbędnych trupów - zero...
Toż nawet na naszym rodzimym poletku była kiedyś akcja że cyngiel wszedł w Wawie do szpitala MSWiA przebrany za księdza i rozwalił potencjalnego koronnego. (tak, wiem, był ten motyw w Oficerze, ale inspirowany prawdziwymi wydarzeniami)

Niemniej jednak film ogląda się świetnie i jest to jedna z topowych produkcji SS :-)
Pozdro.

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Słabe te Twoje uwagi... Jeśli pacjent w śpiączce jest pod stałą opieką to nikt nie dopuścić do zaniku jego mięśni, a jeśli kamera była w skrytce to niby jak i czym miała się zakurzyc???

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

W końcu ktoś ze zrozumieniem obejrzał ten film :) nawet było widać jakieś maszyny podtrzymujące funkcje mięśni a kamera w takiej małej dziurze w ścianie nie mogła się zakurzyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones