PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853675}

Wszystko wszędzie naraz

Everything Everywhere All at Once
6,9 72 469
ocen
6,9 10 1 72469
7,1 57
ocen krytyków
Wszystko wszędzie naraz
powrót do forum filmu Wszystko wszędzie naraz

Teraz mogę z czystym sumieniem napisać wszystkim krytykującym np. Moonfall: "co to za gówno?". I dlaczego Moonfall ma na tym portalu 4,7, a ta tutaj sieczka ma powyżej 7? Może nie jestem obiektywny, bowiem przespałem 1/4 tego porywającego 'arcydzieła" kinematografii, ale nie widzę w tym filmie nic ciekawego. Żadnego sensu, nic odkrywczego, nic oryginalnego, jedynie rzewna historyjka o jakiejś zmęczonej życiem chińskiej mamuśce, która się miota pomiędzy światami. Płytka, absolutnie nieodkrywcza, grubymi nićmi szyta koncepcja, pełen żenującego humoru, przeceniony, zmarnowane 2h życia.

ocenił(a) film na 9
farmer84PL

Film niemal doskonały. Szaleństwo wieloświatów, katharsis emocjonalne, filozoficzna mądrość, mistrzowski montaż i gra aktorska. A to tylko film o rodzinie. Cudo

ocenił(a) film na 3
farmer84PL

Film jest gniotem dedykowanym gimbazie, tiktokersom i insta-dzieciom. Tylko ja się pytam skąd ta wysoka ocena??? Czy to też sponsoring? Nawet tu w komentarzach głównie negatywy.

rycerz1

Filmu nie oglądałem i nie zamierzam obejrzeć. Po co sobie marnować czas? :) Ale czytając wypowiedzi wielu osób nasuwają mi się wnioski. Dzisiejszy świat zrywa z tradyjnymi wartościami i tą pustkę po tych wartościach próbuje zapełnić tworząc jakieś równoległe rzeczywistości, których tak na prawdę nie ma. Dlatego wśród nich panuje taki zachwyt między innymi nad tym filmem, który czytając fabułę i wypowiedzi wiem, że jest kiepski ;), tak zakładam z góry i wiem, że na swej intuicji się nie zawiodę

ocenił(a) film na 5
farmer84PL

Ten film mnie totalnie nudził. Forma męcząca, brak treści. Tylko efekciarstwo.

ocenił(a) film na 2
farmer84PL

Chyba przez to, że w filmie bawią się dildo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones