PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731645}

Wszystko albo nic

Všetko alebo nič
5,3 9 899
ocen
5,3 10 1 9899
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Zdziwiłam się, że gra w takim filmie, dawno go nigdzie nie widziałam. Moim zdaniem poradził sobie znakomicie, taki amant troszkę. Z drugiej strony rola mogłaby być bardziej rozbudowana.

Laksandra

bardzo fajny aktor, ale rzeczywiście mało go widać w polskim kinie a już w czeskim filmie zupełnie się go nie spodziewałam, wypadł bardzo fajnie ale szkoda, ze tak mało

Laksandra

pojawia się dokładnie na chwilę, ale ostatnią scenę ma najlepszą w całym filmie ;)

kaczor_07_K

no tak miał facet niezły finał, który warto zobaczyć :)

kaczor_07_K

prawda, spodziewałam się innego zakończenia wątku z Vandą, chyba bardziej przewidywalnego, a tu takie zaskoczenie

ocenił(a) film na 7
Laksandra

Tak, tak, jego scena finałowa mistrzowska. Pełne zaskoczenie, bo nie tego się spodziewałam :D

ocenił(a) film na 8
Laksandra

Ja też :))) Już oczyma wyobraźni widziałam Vandę, która robi mu niezłą awanturę ;)

ocenił(a) film na 7
Laksandra

W sumie szkoda, że mu nie zrobiła, też pewnie byłby aktorski majstersztyk i to z obu stron ;)

Laksandra

Nie sądziłam, że Krzysztof Tyniec jeszcze w ogóle gra w kinach i to tak! Poradził sobie ;)

ocenił(a) film na 8
Alissses

Jak wracać to z przytupem! Mam nadzieję, że teraz będą mu dawać więcej propozycji ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones