PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792452}

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World
6,5 31 533
oceny
6,5 10 1 31533
5,6 26
ocen krytyków
Wszystkie pieniądze świata
powrót do forum filmu Wszystkie pieniądze świata

Bez Kevina na pewno nie dam gnojom zarobić. Ewidentnie w przypadku tego filmu torrent idzie a potem będzie zjechanie dla zasady - jak tak można postąpić żeby usuwać z filmu już nagrane sceny z aktorem jak jakieś wycieranie kibla z brudów ja rozumiem gdyby taki aktor kogoś zabił , zgwałcił albo coś w tym stylu. Ale przez jakieś zasrane pomówienia takie świńskie ruchy ?? Już nie chce nawet wspominac o House of Cards. Zniszczą człowieka. no kurva zniszczą po prostu

ocenił(a) film na 8
mordarg

On się przyznał...

mordarg

True. Film naprawdę gody uwagi a tu tak szopka. Tak to jest jak nie potrafią oddzielić afery od życia zawodowego. Brak Kevina i do tego jeszcze drętwa Williams.

mordarg

Widzę ze tutaj mały fanclub Kevina Spacey się zebrał :)) fajnie, ale szkoda jakby miało się oberwać całkiem niezłymi filmowi.
Plummer na prawdę dał radę i według mnie wyszedł zdecydowanie naturalniej niż sztucznie podstarzały Spacy na trailerach.
Podobno Scott od początku chciał Plummera w filmie ale sięgnięto po „głośniejsze” nazwisko. No i jak na złość nazwiwksi Spacey zrobili się głośniejsze niż kiedykolwiek...
film jest całkiem niezły a Plummer wypada bardzo dobrze

ocenił(a) film na 7
mordarg

Zgadzam się że zwalnianie faceta któremu jeszcze wina nie została udowodniona jest kontrowersyjne, ale postarajcie się o trochę obiektywizmu... Zamiana Spacy'ego na Plummera wyszłą filmowi na ogromny plus. Spacey został zatrudniony na fali popularności, wcale nie pasował do roli Getty'ego. Plummer natomiast to czysty Getty. Zdecydowanie zmiana na plus.

ocenił(a) film na 8
molszewska1

Święta prawda.Stary był tak antypatyczny w tym filmie że naprawdę budził niechęć B-)

mordarg

Oh nie... ich cienkie portfeliki aż drżą ze strachu na samą myśl, że wielki "mordarg" nie wyda tych dwóch dych na seans..

ocenił(a) film na 5
mordarg

Typowy janusz kina :D

ocenił(a) film na 8
mordarg

NIE rozumiem tylko jak to jest że z nim usuwają sceny, a inni aktorzy jak Cosby zostali nawet skazani a filmy z nimi są ciągle emitowane.Jezeli wycinają Kevina to powinni również zniszczyc kopię serialu "The Bill Cosby Show",i zakazać emisji filmów fabularnych z jego udziałem :-)))

Chlor_3

Jednak był w tym wszystkim sens. Teraz wyszedł jakiś film typowo z Kevinem i zarobił rekordowo nisko tam chyba 137 dolarów.... takze chłop został solidnie napiętnowany a amerykanów bardziej niż aktorstwo obchodzi życie prywatne aktora. No tak po prostu jest.... nie wiem co o tym myśleć . Na pewno mi się odechciało w takiej atmosferze chłopa bronić...

ocenił(a) film na 8
mordarg

Coraz więcej pogłosek pojawia się odnośnie Cristiano Ronaldo,jakoby miał zgwałcić jakąś panienkę.Ciekawe czy jak smród zacznie się robić nieznośny,to czy wszystkie środowiska będą tak solidarne jak w przypadku Spaceya i dobiorą się Cristiano do tyłka czy wszystko zatuszują żeby zapobiec ogromnym stratom wizerunkowo- finansowym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones