PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792452}

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World
6,5 31 533
oceny
6,5 10 1 31533
5,6 26
ocen krytyków
Wszystkie pieniądze świata
powrót do forum filmu Wszystkie pieniądze świata

Czyżby 3 Oscar? Mam nadzieję bo go uwielbiam

DziurawaMarysia

http://www.filmweb.pl/news/Szanse+na+trzeciego+Oscara+dla+Spaceya+spadaj%C4%85+d o+zera-125648

piotral_2

Hehehe, no fakt trochę się pośpieszyłem. Przez tę aferę nie ma nawet szans już na nominacje. Szkoda.

ocenił(a) film na 5
DziurawaMarysia

właśnie został usunięty z obsady i zostaną nakręcone nowe zdjęcia z aktorem, Ch. Plummer, który go zastąpi. ciekawe jak dalej potoczy się cała sprawa?

pessoaa

Wielka szkoda bo mimo że w zwiastunie był przez chwilę to ukradł zwiastun.

pessoaa

Bardzo mnie to zdenerwowało...okej, popełnił świństwo, ale żeby go usuwali całkowicie z produkcji? Naprawdę czekałam z niecierpliwością, też uważałam, że Kevin może pokazać swój talent i startować do Oscara. Nikt go nie zwalnia dlatego że kogoś molestował. Wszyscy się go pozbywają, bo "co powie reszta Hollywoodzkiej elity". Ridley Scott i cała reszta byłaby naznaczona. Robią to dla swoich interesów, żeby hajs się zgadzał i nikt się nie czepiał. Szkoda, bo nie jesteśmy tu żeby oceniać go jako człowieka, a jako aktora. A aktorem jest niesamowitym.

RedAde

Pewnie, zatrudniajmy zwyroli i zboczeńców, płaćmy im grubą kasę, rozdawajmy oscary. Na pewno zmienimy wtedy mentalność i świat zmieni sìę na lepsze.
Nawet największy talent nie powinien przyćmiewać czyichś win.

shoplifter

W takim razie całe Hollywood powinno się zaorać i posypać ziemię solą, żeby żadna dewiacja nigdy się tam znowu nie narodziła.Znaleźli kozła ofiarnego.Niektórzy mają większe przywileje a inni mniejsze. Spacey ma zakończoną karierę a jakiś wpływowy producent z Hollywood przyprowadza pewnie dzisiaj kolejne dziecko na "casting".

Dragit17

Owszem, problem pewnie jest na dużo szerszą skalę. Aż sie boję kto będzie następny. Ale to nie usprawiedliwia Spaceya. Jeszcze przed oskarżeniami przeciw niemu mówiono że to Weinstein jest kozłem ofiarnym. Ale teraz tych kozłów ofiarnych przybywa w szybkim tempie, Hoffman, Rattner, kto dalej? Dla mnie to już nie jest szukanie kozłów tylko efekt domino. Może to powietrze w hollywood sie oczysci choc troche. Nawet jeśli kosztem dobrych filmów - niechże tak bedzie jesli jakas osoba dzieki temu uniknie molestowania czy gwałtu.

shoplifter

To ciekawe, że 'zwyroli i zboczeńców' skoro żadnego procesu i wyroku nie miał. Postaw na jednej stronie osobę złą, która rzeczywiście molestowała, a na drugiej dobrą, która w takie molestowanie została z premedytacją wmówiona i się zastanów, czy warto tak wyrokować. Życie nie jest czarno-białe. Kevin mógł zarówno molestować, jak i nie. Fatalna decyzja producentów, ten film już nie jest nic wart.

piotrass007

Jest tylko jedno ale. Spacey niczemu nie zaprzeczyl. Ani jednemu zarzutowi. Ciężko więc traktowac go w roli pomówionego.

RedAde

rowniez go lubilem jako aktora bo gral swietnie.... Dopuscil sie brzydkiej sprawy, ale fakt by go usuwac ze zrobionego i nakreconego juz filmu to bardzo duza przesada.... Moze niech zaczną odrazu usuwac wszystkie filmy z jego udzialem ..... Konczy kariere ok rozumiem od*ebal tak, ale usuwac z dziel wykonanych juz przesada... Szkoda bo na film czekalem niesamowicie.... Zwiastun rewelacyjny no i Spacey eh... Oby jego zastwpca zagral rowniez rewelacyjnie (chociaz w to watpie)

RedAde

Mnie tez szlag trafia ze go wytną . Kurde , trzeba oddzielic afere od tego co sie robi zawodowo . Kto z was nie ogladal filmow Polanskiego ? Hipokryci . Bo skoro rola K.S wam nie pasuje po skandalu to filmy Polanskiego tym bardziej nie powinni . Na dodatek Kevina maja zastapic tym starcem D . P . To juz nie bedzie to :/.

ocenił(a) film na 7
DziurawaMarysia

tylko po co taka charakteryzacja jak to nie jest biograficNy film

DziurawaMarysia

Sceny ze Spacey zostaną zastąpione Ch. Plummerem : http://www.filmweb.pl/news/Kevin+Spacey+straci%C5%82+%22Wszystkie+pieni%C4%85dze +%C5%9Bwiata%22-125711
Nieźle, półtora miesiąca przed premierą....
To chyba pierwszy raz w historii kina takie zagranie. Ecześniej, jak nawet umierali aktorzy to robili dużo wcześniej dokrętki z dublerami albo generowali komputerowo, ale usunąć wszystkie sceny z żyjącym aktorem i nakręcić od nowa?! Pierwsze słyszę.

ocenił(a) film na 5
abigail_

W świetle padających pod adresem Kevina słów wcale się nie dziwię. Coraz więcej osób z Hollywood zaczyna się negatywnie wypowiadać o tym człowieku.

Shooty

Ja też się zacznę wypowiadać o wszystkich, nie tylko o Spaceyu. Wszyscy mnie tam molestowali. Natychmiast zniszczcie im kariery!

ocenił(a) film na 5
Dragit17

Super inteligentny przykład.

abigail_

ciekawy artykuł
https://wpolityce.pl/kultura/366311-jak-u-sowietow-kevin-spacey-zostaniewyciety- z-gotowego-filmu-kto-nastepny-chaplin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones