PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=878238}
7,9 75
ocen
7,9 10 1 75
Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror
powrót do forum filmu Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

Krótka recenzja

ocenił(a) film na 7

Dokument przypomina bardziej porządny wykład filmoznawczy na poziomie akademickim niż standardowy "dokument o filmach". Z tego względu spodoba się bardziej fanom horroru i filmowym fanatykom niż przeciętnym zjadaczom chleba. Nie można mu jednak odmówić, że robi co może, żeby to zmienić, no i trzeba przyznać, że gatunek horroru rzeczywiście mówi dużo o ludzkiej naturze, kulturze i historii.

PS: Po seansie dodacie +100 filmów do obejrzenia... Lepiej przygotujcie kartki i długopisy do ich notowania lub aparaty do zrobienia zdjęć ich listy w napisach końcowych. Ja wybrałem tą drugą opcję i robiłem screenshoty napisów końcowych.

Aesgareth

Gdzie oglądałeś ten dokument, jeśli można wiedzieć? Z chęcią bym zobaczył.

ocenił(a) film na 7
mat3

Oslo Pix Festival... Raczej nie znajdziesz tego filmu poza obiegiem festiwalowym. Możesz śledzić oficjalną stronę filmu, żeby wiedzieć gdzie będzie pokazywany: https://woodlandsdarkanddaysbewitched.com/

ocenił(a) film na 7
mat3

Film jest dostępny on-line na Krakowskim Festiwalu Filmowym, jeśli kogoś jeszcze by to interesowało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones