PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792285}
6,1 6 972
oceny
6,1 10 1 6972
6,5 34
oceny krytyków
Wilkołak
powrót do forum filmu Wilkołak

Jestem na nie...

ocenił(a) film na 2

w ogóle mnie nie zachwycił, wynudziłem się przeokrutnie. Obok horroru nawet nie leżała ta produkcja, dramat to i owszem, ale gdzie tam horror, a tak wszyscy w koło trąbią, że dobry polski horror. Gdzie?

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Ja oglądając nawet nie wiedziałam co to za gatunek i o czym ten film. Co nie zmienia faktu ze świetny film

dzyniu88

Nie dziwią mnie twoje oceny, skoro twoją wyrocznią jest gatunek, który widnieje na Filmwebie przedstawiona historia to dramat dzieci, które muszą nauczyć się funkcjonować po holokauście osadzony w klimacie suspensu.

dzyniu88

Jestem podobnego zdania dla mnie to gniot i tyle jaki horror gdzie w który momencie? Średnia ocen 6 to chyba kpina max 3 na tyle zasługuje ta nudna wypocina.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Zgadzam się, niestety. Początek filmu zdaje się obiecywać dużo więcej, niż to, co widz potem otrzymuje. A cóż takiego widz otrzymuje? Fabułkę w sam raz na półgodzinną nowelkę filmową, którą jednak ktoś sztucznie rozdmuchał do rozmiarów pełnego metrażu. No i chyba najważniejsze: ani przez moment nie drżałem ze strachu o dalsze życie którejkolwiek postaci. To co to za "horror"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones