PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519274}
7,8 1 206
ocen
7,8 10 1 1206
We Are Family
powrót do forum filmu We Are Family

WOW

ocenił(a) film na 10

To już drugi film Bolly z Kajol, który wycisnął ze mnie tyle łez. Pierwszy to My name is Khan. A teraz to. Ten film aż wgniata w fotel. Jest jednym z lepszych z Kajol. Dla mnie Kajol w tym filmie pokazała że jest jak wino im starsze tym lepsze i mocniej daje kopa. Ona z każdym filmem gra coraz lepiej i coraz mocniej gra na moich emocjach. Aż braknie mi słów by opisać to co właśnie obejrzałam. Po prostu genialny film.

ocenił(a) film na 8
budzynska1987

Jeśli podobały Ci się te filmy zobacz U, Me our Hum - to prawdziwy popis zdolności Kajol, jeśli chodzi o granie na emocjach:)

ocenił(a) film na 10
asmi_s

Widziałam ten film. Niestety nie zrobił na mnie aż tak dużego wrażenia jak te najnowsze produkcje. Kajol zagrała tam również rewelacyjnie ale na emocjach mi nie zagrała. A w tych 2 ostatnich produkcjach spowodowała u mnie lawinę łez. Choć skoro mówisz że ten film gra na emocjach to muszę do niego jeszcze raz wrócić bo widziałam go z ponad rok temu. jakoś krótko po premierze.

budzynska1987

Bo "U me aur hum" nie jest tak dobrym filmem jak "My name is Khan". W UMAH pierwsza częśc jest strasznie nudna, mogłoby jej w ogóle nie byc, albo mogli to jakoś skrócic, natomiast druga częsc jest już naprawde bardzo dobra i na pewno gra na uczuciach i rzeczywiście Kajol gra tam rewelacyjnie. Jednak o wiele lepsze jest MNIK, Fanaa albo nawet We are family z tą aktorką :)

ocenił(a) film na 10
budzynska1987

Piękne porównanie, że Kajol jest jak wino! Zgadzam się z tym w zupełności. A film cudowny i nie da się na nim nie popłakać.

ocenił(a) film na 10
budzynska1987

Ktoś tu zapomniał o czasem słońce czasem deszcz :)

ocenił(a) film na 10
Demetria098_2

Czasem słońce czasem deszcz, też wycisnął ze mnie sporo łez, ale nie tak dużo jak te dwa wymienione w głównym poście. Dla mnie Kabhi Kushi Kabhi Gham to klasyk, a dwa filmy wymienione w głównym poście to nowe produkcje, bardziej zachodnie, jeśli wiesz o co mi chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones