PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 142 904
oceny
6,8 10 1 142904
4,1 23
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

polecam

ocenił(a) film na 7

Hardy udźwignął film, taki zagubiony cwaniaczek, da się go polubieć, nienachalny, nie przymila się widzowi, gra jakby od niechcenia. Film ma inny klimat niż Avengersi, Pantery itp., nie czuć wcale, że to świat Marvela, dla mnie to zaleta. Pierwszy raz w życiu polecam polski dubbing, szczególnie głos Eddiego i Venoma udany, tylko Drake brzmi trochę jak Harry Potter. Jest kilka komicznych scen, miejscami scenariusz się nie do końca kupy trzyma, słaby czarny charakter, ale się nie nudziłem, dostałem więcej niż oczekiwałem, ogólnie polecam.

ocenił(a) film na 7
kagwo77

Hardy dal jakosc temu filmowi. Fajnie zagral taki troche przymulony koles, sprawdzajacy czy ma cos oprocz browarow w lodowce. Williams jakas taka nijaka, chociaz w kilku scenach nawet byla zabawna. Nie czytam komiksow poszedlem na rozrywkowy film i to dostalem.

kagwo77

Litosci. A co tu jest nie do udzwigniecia? Malpa mogaby zagrac ta role

kagwo77

Bo to NIE JEST ŚWIAT MARVELA...

ocenił(a) film na 7
mutant6

Musisz mnie w takim razie oświecic. Według Ciebie co to za uniwersum? Alicji w krainie czarów?

DarkBartek

Film racja jest na podstawie komiksów Marvela ale nie jest częścią MCU (Marvel Cinematic Universe) czyli filmów z Starkiem Czarną Wdową Grootem itd a odrebnym universum od sony do tego universum dołączy wiele postaci związanymi z pajączkiem ale Spideyego nie będzie no chyba że Marvel Studios podpisze umowę taką samą jaką podpisali o dołączeniu pajączka do MCU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones