PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 143 136
ocen
6,8 10 1 143136
4,0 24
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

Od razu zaznaczę, że nie jestem fanką filmów sci-fi czy tych opartych na komiksach, ale będąc w kinie przed seansem leciał zwiastun "Venom". Pomyślałam "ey, to może być całkiem fajny film do obejrzenia <<przy okazji>>". Do kina jednak nie poszłam, czekałam aż będzie leciał kiedyś w TV (to właśnie to "przy okazji"). Leciał już kilka razy natomiast dopiero wczoraj miałam na tyle spokoju, żeby spokojnie go obejrzeć i naprawdę fajny. Sam pomysł symbiozy między człowiekiem a istotą z kosmosu jest dla mnie naprawdę ciekawy, do tego film jest dość lekki, miejscami zabawny (Tom Hardy przechodzi chyba sam siebie), sam Venom i jego dyskusje ze swoim żywicielem do kupienia. Mnie się naprawdę podobał, a byłoby już w ogóle fantastycznie, gdyby zamiast miliona scen walk historia opierała się właśnie na relacji Venoma i Eddiego oraz "karaniu" złych ludzi. No ale cóż... Taki był komiks, taki musi być film. Dla mnie, jako laika w tym gatunku, absolutnie ok.

ocenił(a) film na 7
_Kiss_

pytanie, w jakim czasie kończy się ten film??? ,w 1h52m. ,czy 1h30min.?

szaki3

O... A to dobre pytanie. Czyżby były dwie wersje? Ja oglądałam tę, która kończy się na "ukaraniu" stręczyciela w sklepie.

ocenił(a) film na 7
_Kiss_

grom teraz wie, czy 2, czy 1, bo właśnie po tej scenie co podałeś, właśnie oglądałem, ale jak wyskakują napisy, i się przewija dalej, to bohater jedzie do więzienia na spotkanie...

szaki3

Jeśli można - podałAś (nie czepiam się jakby coś, tylko informuję, że jestem płci żeńskiej - to tak jakby coś, nie to, że chcę zaczynać burzę). Wiesz co, może mój błąd, bo nigdy nie czekam na koniec napisów ;P Aż zaraz sprawdzę, jeśli jest dostępny gdzieś do szybkiego obejrzenia na Internecie.

ocenił(a) film na 7
_Kiss_

wybacz :) ,toć wróżką nie jestem ;) ,ok to sprawdź, i daj info. Pozdrawiam panienkę ;)

szaki3

A wcale się nie gniewam :) Sprawdziłam i masz rację - są nawet dwie sceny - jedna faktycznie w więzieniu i druga jakaś komiksowa mocno (ale tutaj już w ogóle nie wiem o co chodzi, bo to coś ze Spiderman'a).

ocenił(a) film na 7
_Kiss_

dokładnie tak, czyli coś mi mówi, że żadna inna wer. nie istnieje, pozdrawiam

szaki3

Najwidoczniej tak, mój błąd. Od dzisiaj będę czekała na koniec napisów :P Także pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones