PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704635}
7,5 116 325
ocen
7,5 10 1 116325
7,2 23
oceny krytyków
Vaiana: Skarb oceanu
powrót do forum filmu Vaiana: Skarb oceanu

Czy tylko ja jestem zauroczona tym durnym kogutem?

matio14

Nie, ja też go uwielbiam :D I nawet nie wiem za co, bo przecież nie był to humor najwyższych lotów, ale to nie zmienia faktu, że śmiałam się z tych momentów bardziej, niż dzieci.

snowdog

Ale ten niedzielny obiad nie przebiję nigdy Olafa z Frozen

gaga994

Nie przebije, ale z innego powodu. Olaf był przeuroczy i lubiło się go za osobowość i optymizm. Heihei... z Heiheia można było się pośmiać i tylko tyle - w sumie aż tyle, bo dawno żadna postać tak mnie nie rozbawiła, co nie zmienia faktu, że w moim rankingu ulubionych postaci Olaf byłby wyżej. No, ale skupmy się na jednym filmie, nie porównujmy z innymi.

snowdog

no tu muszę oddać ci sprawiedliwość z kury też miałam miejscami nie złą bekę ale Olaf dla mnie jest na 1 miejscu

ocenił(a) film na 7
gaga994

Olaf to najbardziej wkurzająca postać w historii kina obok Minionów.

matio14

Też tak miałam :D Fakt, że poza mną i moją towarzyszką była może jedna para (ojciec z córką), to i tak mnie było najbardziej słychać :D Genialny kogut.
Dla mnie faworyt w walce do Oscara :D Lepszy nawet od Leo DiCaprio :D

matio14

Dla mnie najfajniejsze "śmieszne zwierzątko" z dotychczasowych animacji Disneya. Bo w każdym przypadku na siłę robili te zwierzaki mądrzejsze od bohaterów. Kogucik za to jest sympatyczny i trochę mu się współczuje.

Anna_Sandstorm

Dokladnie. Moze Disney chcial zwrocic uwage na najczesciej zabijane zwierze na swiecie? Ze tez mozna obdarzyc je sympatia, tak po prostu? Podobnie jak ze swinka.
Przepiekne przeslania odczytuje w tym filmie. Mam nadzieje ze kazdy cos dla siebie wyciagnie. :)

happy_mind

hehe "pyszny bekonik" i ta świnka patrząca z wyrzutem...

ocenił(a) film na 7
matio14

A mnie takie "durne" postacie nigdy nie interesują. Wkłada się je do kreskówek, żeby śmieszyć dzieci. Fabuła nic by nie straciła, gdyby tego koguta nie było. Ja osobiście wole konkretnych bohaterów, takich którzy odgrywają sensowną rolę w filmie. Reszta może nie istnieć.

Sony_West

Zgadza się, taki mniej więcej jest powód wsadzania do kreskówek takich postaci jak kogut. Nie mniej, każdy inny element filmu ma swój powód, dla którego się w nim znalazł i nie są to powody lepsze niż ten od koguta.

Leszy2

Sony_West Akurat się mylisz. Kogutowi zdarzało się ratować sytuacje. A to że nie trafiał gdzieś dziobem to myślę, że to wynik jego zeza.

ocenił(a) film na 7
matio14

koleś nie do zdarcia.... ja tam się obśmiałam równo ;)

ocenił(a) film na 9
magdalena_sz72

Ja żałuje że oglądałem w nocy bo by mnie wyrzucili z domu po 2 pierwszych akcjach z tym kogutem. Musiałem się tłumić, żeby nie obudzić całego domu. Śmiechu co nie miara.

ocenił(a) film na 9
matio14

Nie. Właśnie oglądałem. Dla mnie kogut jest na miare wiewióra z epoki lodowcowej ;d;d;d kosmos postać

ocenił(a) film na 9
matio14

Kurczak rządzi!! Przecież uratował serce przed wypadnięciem za burtę. Odgrywa kluczową role w filmie :)

ocenił(a) film na 9
matio14

Kurczak robi cały film, śmiałam się z niego do łez :D

matio14

Nie. Kurczak był cudny.

matio14

Sam kurczak jest spoko, ale dołożenie do tego jak ocean lub Maui mu pomagali było po prostu urocze i zabawne :)

matio14

Kurczak i wymuszony przez to humor to najgorsze co spotkało tę animacje.

matio14

Bo jedyne co było dobre z tego filmu to ten kogut.

matio14

co więcej - ten durny kogut jest zauroczony Tobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones