PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32928}

Uprowadzenie

Fire in the Sky
6,7 3,5 tys. ocen
6,7 10 1 3476
Uprowadzenie
powrót do forum filmu Uprowadzenie

Prawda czy fikcja. Czy Travis Wilton naprawdę został uprowadzony przez kosmitów czy też nie, nigdy się tego nie dowiemy. Otóż po pięciu dniach od uprowadzenia Travis powraca, lecz nie wiadomo czy naprawdę uprowadzili go kosmici. Jedynymi świadkami są on oraz jego koledzy, którzy widzieli całe zajście w lesie, jak oto niebieskie światło go poraża, a on odlatuje 4 metry dalej. Koledzy się tak wystraszyli że myśląc że nie żyje uciekli samochodem w popłochu, lecz oto sumienie złapało najlepszego kolegę Travisa i postanowił po niego wrócić, ale nic nie znalazł, Travisa już nie było. Zniknął. Poszukiwania trwały pięć dni, podejrzewano jego kolegów o morderstwo, a całe miasto zrobiło z nich kozłów ofiarnych. Film oceniam bardzo dobrze ze względu na grę aktorską, zwłaszcza Robert Patrick się popisał, reżyserię oraz zdjęcia oraz scenariusz, który powstał na podstawie prawdziwej historii. Efekty też były niezłe, zwłaszcza akcja w statku kosmicznym. Polecam film wszystkim fanom s/f. Moja ocena 10/10.

IsTiLlLoVeYoU

Zawsze wierzyłem w istoty pozaziemskie, a ten film tylko potwierdził moje przekonanie... 5-6 osób nie byłoby wstanie oszukać wykrywacza kłamstw. Da się go oszukać, ale trzeba mieć specjalne predyspozycje lub być świetnie wyszkolonym, a bez jaj 5-7 wieśniaków na pewno tego nie miało...