PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723738}

Underworld: Wojny krwi

Underworld: Blood Wars
5,9 32 955
ocen
5,9 10 1 32955
Underworld: Wojny krwi
powrót do forum filmu Underworld: Wojny krwi

Jak to jest, że w Polsce premiera już była? Miesiąc wcześniej niż w USA?
Mam polubionu profil Underworld na FB i co chwilę dostawałem informacje, że premiera w styczniu 2017, więc spałem spokojnie. A tu nagle chcąc się wybrać na ten film do kina okazuje się, że już dawno po premierze... Coś tu nie gra.

ocenił(a) film na 5
zawszetosamo

Mam podobnie jak ty. Cały czas na FB pisali, że premiera jest 6 stycznia 2017, nawet Kate Beckinsale tak pisała, a tu się okazało, że w Polsce i niby wszędzie było w kinach wcześniej. Pewnie przez to ten film ma tak mało głosów. Brawo Polska!

ocenił(a) film na 8
Kalimdor

Na dobrą sprawę to nie dotyczy tylko Polski - dużo krajów miało premierę tego filmu jeszcze w listopadzie... Duża część krajów europejskich miała premierę w tym samym czasie co Polska. Dziwna akcja. Ciekawi mnie czy były przedstawiane te same wersje filmu w PL i USA. A może w Stanach była wersja extended... Kto wie.

ocenił(a) film na 5
zawszetosamo

Dziwne, bo oprócz obserwacji na fejsie korzystasz przecież z Filmwebu (o czym świadczy Twój post). Nie mogłeś się pokierować tym co jest na stronie internetowej o filmach ?? Tu data była od początku taka jak powinna. Nie miałbyś problemu...

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

Na Filmweb wchodzę tylko jak chcę ocenić jakiś film, ewentualnie jak dostanę jakieś powiadomienie na maila. Sorry, ale nie siedzę na tym portalu przez pół swojego życia :P

ocenił(a) film na 6
zawszetosamo

Ale na fejsbuku tak ;)

ocenił(a) film na 8
lukasz12548

Nie znasz mnie, więc Twoja teoria jest "inwalidą". A tłumaczyć się tu nie zamierzam. Nie zmienia to faktu, że filmu nie widziałem z powodu jakiejś dziwnej akcji związanej z terminami premier w poszczególnych krajach świata...

ocenił(a) film na 6
zawszetosamo

Spoko, żart sytuacyjny. Nic do Ciebie nie mam.
3maj się :)

ocenił(a) film na 7
zawszetosamo

Sam jesteś sobie winien !!!
Informacji o dacie premiery filmu, na który " rzekomo czekałeś " powinieneś szukać WYŁĄCZNIE/GŁÓWNIE na portalu filmowym ( !!! ) takim jak FilmWeb ( od tego on jest ), a nie na fb.
Fb jest za bardzo ogólnym portalem, by oczekiwać od niego wszystkich info o swoich ulubionych filmach, nawet jeśli ma się polike'owane oficjalne fp danych produkcji.
Może ta sytuacja Cię czegoś nauczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones