PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 523
oceny
6,5 10 1 30523
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

Pozytywne zaskoczenie!

ocenił(a) film na 10

Spodziewałam się filmu promującego ksw i mimo że nie brak placementu zobaczyłam świetny film ze świetnymi aktorami. Lubos, Chabior - sztos. Świetnie dobrana muzyka i piękne sceny. Fabuła lekka, jednak do końca nie było wiadomo jaki będzie finał. Polecam najpierw obejrzeć a dopiero po tym mówić, że gniot :)

ocenił(a) film na 1
tyna_94

#2złwpadło :D

ocenił(a) film na 5
tyna_94

Hmm... Konto z 2015 i oceniony tylko "Underdog" na 10. Interesujące... Ale dobra, załóżmy że to nie jest fake. Powiedz mi zatem co w tym filmie jest niby wartego dziesiątki? Aktorzy, poza niezłym Lubosem odwalają straszną fuszerkę, dialogi i żarty są tragicznie napisane, zdjęcia są ok, choć to wciąż daleko od poziomu nawet tych średnich produkcji światowych, obiecane walki wypadają średnio a fabuła nie różni się praktycznie niczym od fabuły większości filmów sportowych, szczególnie tych o boksie. I tak, tego typu kino sportowe zawsze cechuje się dużą powtarzalnością, jednak wtedy film musi się inaczej obronić. albo dobrą stroną techniczną, albo posiadanym ładunkiem emocjonalnym. Z pierwszym Underdog ma wyraźny problem, drugie to kwestia indywidualna ale według mnie i to się mu nie udało. Fajnie że filmowcy eksperymentują, fajnie że wreszcie mam choć lekkie wrażenie, że komuś zależało na zrobieniu filmu, a nie tylko wzięciu mojej kasy ale efekt jest zwyczajnie średni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones