PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 554
oceny
6,5 10 1 30554
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

Polski "Warrior" ?

ocenił(a) film na 7

Film "Warrior" z Joelem Edgertonem i Tomem Hardym uwielbiam. "Underdog" ? Nie chcę źle się wypowiadać o filmie, którego nie widziałem. Reżyser zagadka i całkiem dobra obsada... ale zwiastun mnie nie przekonał i wręcz wystraszył co to będzie. Obym się mylił i po seansie powiedział "warto było obejrzeć". I ostatnie pytanie: czy w polskich filmach role kobiece muszą bluźnić "Wyp....laj, k...a" ? Po Pitbulach i Kobietach mafii przejadło mi się. Sorry.

olson80

Obsada jest bardzo dobra faktycznie, chyba ciężko wyobrazić mi sobie innego aktora w tej roli niż Lubos. Dla mnie większą zagadką jest Mamed, jestem ciekaw jak on zagrał. O Kawula się nie boje bo facet potrafi zadbać o show. Oczywiście film to nie to samo co gala KSW ale z pewnością także wspierał się ekipą produkcyjną, która jednak ma spore doświadczenie.

ocenił(a) film na 7
Will_Navidson

Podejrzewam, że Mamed będzie miał tylko kilka krótkich dialogów do wypowiedzenia a jego główne zadanie to pokazanie muskulatury i ciekawych kopnięć w finałowej walce ;) Reżyser, tak jak pisałem - zagadka. Ma doświadczenie w robieniu show ale pełnometrażowy film, który musi mieć sens, klimat i jakąś głębie (chociaż trochę ) to już wyższa liga. Jak sobie poradzi, zobaczymy. Życzę mu dobrze.

olson80

pojawił się fajny spot o samych zdjęciach z walk http://underdog.sport.pl/underdog/10,166609,24170215,mamed-khalidov-vs-eryk-lubo s-mocne-starcie-w-filmie-underdog.html?fbclid=IwAR3Di8N8ouTr2HGro2z-dU8RcRYDhvFR iDXDSAFyh6FL4ACH37KW6H4AGMI

ocenił(a) film na 7
robertbry

Spoko, dzięki :) Czekamy...

olson80

A dlaczego kobiety mają "nie bluźnić" i być grzeczne? Równouprawnienie...:)

ocenił(a) film na 7
Kuba1812_1996

Co kto lubi. Ja nie lubię bo mi się z patologią kojarzy a oglądając filmy Vegi można by odnieść wrażenie, że wszystkie kobiety rzucają mięsem . A co do "bluźnić" lub "bluzgać" to słowniki też często nie określają poprawnej formy. Trzeba się naszukać... no ale niech Ci będzie - BLUZGAĆ :D Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones