PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 537
ocen
6,5 10 1 30537
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

Minusy:

- słabe dialogi

- słaba ścieżka dźwiękowa

- ostatnia, walka wieczoru to jakiś dramat :D
Reżyser z tymi zbliżeniami na zawodników wymachujących rękoma ala garda przesadził i zrobił z Mameda oraz tego drugiego kaleki a nie mma zawodników :D Jak to zobaczyłem to śmiechem wybuchłem :D
Sama walka była nudna, w ogóle nie widowiskowa, strasznie wolna - zero dynamiki. Prawdziwe walki Mameda na KSW były bardziej widowiskowe niż ta w filmie co już mówi o kompetencjach ekipy filmowej :D Jak to jest możliwe, że na filmie walka może być mniej widowiskowa od tej prawdziwej?:D Dramat :D Szkoda, bo Mamed miał naprawde widowiskowe pojedynki i mógł dużo pokazać + dla potrzeb filmu można było zastosować nowe sztuczki, których Mamed wcześniej nie stosował ale dla widowiska można było coś takiego wprowadzić.
Śmieszne również były te spowolnienia przy swykłych uderzeniach z pięści, gdzie kamera stała centralnie z boku i widz wszystko mógł zaobserwować. Walka przez to się tylko dłużyła i nudziła. Takie zwolnione wstawki powinny być w przypadku jakiegoś efektownego combo, które jest mega szybkie i dla komfortu widza akcja sztucznie jest spowolniona, no ale prosze :D zwykły punch w czoło i ekipa filmowa zdecydowała, że dodadzą zwolnione tempo?:D Kolejny dramat :D

Plus:

- fajne cycki aktorki. Widać było zapał aktora, który je miętosił, za to daje 3 gwiazdki. Bardzo realistyczn scena. Gdybym tylko tą scenę oceniał to za zapał Kosy podczas bawienia się tymi melonami dałbym oscara!

Daniel369

Ja również teraz obejrzałem w telewizji. W sumie spodziewałem się tego. Nic mnie nie zaskoczyło, dużo żenady, kiepska ostatnia walka, gangsterzy jak z kreskówki, dialogi na poziomie Vegi.
Film może się podobać komuś kto ma małe, bardzo małe oczekiwania. Posty chwalące produkcje to akcja promocyjna bo nie wierzę, że tyłu ludzi to idioci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones