PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 527
ocen
6,5 10 1 30527
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

Przyznam, że widziałam go u Wojewódzkiego i ten kawałek, wycięta sekwencja, było jakoś drewniano. Ale całość w filmie wyszła nawet przyzwoicie jak na naturszczyka. Co sądzicie?

ocenił(a) film na 6
Renee1990

Zdecydowanie na plus. Pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) film na 1
Renee1990

Mnie najbardziej by się podobał w samolocie do Czeczenii z biletem w jedną stronę.

ocenił(a) film na 7
Azazelo

haha ;) Ja również ! I usunięcie obywatelstwa ! Ale w filmie zaprezentował się jako tako.

użytkownik usunięty
Renee1990

Spodziewałem się większej sztywności z racji jego debiutu, ale wyszedł nawet naturalnie , wkońcu dialogi miał takie same jakie wypowiada w czasie swojej kariery. Na duży plus Mamed.

Renee1990

Gra aktorska jak najbardziej na plus, choć przyznam szczerze dziwi mnie trochę że zdecydował się wziąć udział w filmie w którym nie zagrał siebie samego, a jego umiejętności techniczne w czasie walki zostały mocno zdeprecjonowane i sprowadzone do poziomu naturszczyka w dziedzinie MMA. Dla mnie to zawodnik zbyt wybitny jak na tego typu produkcje.
Dramat sportowy to jeden z moich ulubionych gatunków, ale muszę otwarcie przyznać że Underdog mnie lekko rozczarował i postrzegam go jako kino klasy B.
A jeszcze wracając do Mameda - miał zdecydowanie najlepszą dykcję spośród wszystkich polskich aktorów - w których to dialogi musiałam się ostro wsłuchiwać... ;)

ocenił(a) film na 7
Inesita

Ty najwyraźniej nie wiesz co to jest kino klasy B.

snake_plissken84

Cóż w moim opnie film jest zwyczajnie słaby aktorsko jak i w scena walk, aktorsko jednym plusem był uważam Tomasz Włosko - Szkoda tym bardziej że było go stosunkowo mało na ekranie, natomiast nie mogłem przeboleć Panny Popławskiej no tak w zły sposób przejaskrawionej aktorki widziałem właśnie tylko w filmach klasy B typowych akcyjnakach jakie są emitowane na TV Puls, Stopklatce itp. kanałach ):

Odnosząc się jeszcze do scen walk to praktycznie całość sprowadza się do jednej finałowej walki, która została niepotrzebnie zawalona co chwile slow-motion przez co walka w moim odczuciu wygląda zwyczajnie głupio ):

ocenił(a) film na 7
buterfly

Rozumiem że film Ci nie przypadł do gustu i szanuję to. Masz swoje zdanie, jasne. Mnie film akurat się podobał, ale Mój post odnosił się raczej do użytkownika Inesita, nie dlatego że bronię filmu, tylko o używanie pojęcia kina klasy B, które tutaj raczej jest niezgodne z założeniem.

snake_plissken84

Twórcy zapewne mieli większe ambicje :) - W moim odczuciu jednak niestety produkcja kulała.

ocenił(a) film na 7
buterfly

Zapewne, ale chodziło mi raczej o pojęcie filmu B klasy i warunki, dzięki którym można film zaklasyfikować do tego gatunku. Ten film ich nie spełnia. Pozdrawiam.

snake_plissken84

Również pozdrawiam. Mnie niestety za dużo rzeczy w nim drażniły żeby kwalifikować ten film, również z tego samego gatunku na ten sam poziom co niektóre produkcjie z USA no ale fakt widziałem też już gorszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones