PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 553
oceny
6,5 10 1 30553
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

i mega nie mogę się doczekać tego filmu. Jestem przekonany, że nie będzie to typowa nawalanka tylko coś więcej. Zresztą widać po zwiastunie.

wojtula_N

To prawda. Fabuła wydaje się dość prosta i rzekłbym "typowa"- - miłość, gangsterka no i wspomniane mordobicie/sport. Niemniej jednak liczę na wiele. Zwłaszcza, że w obsadzie znalazło się kilku wspaniałych aktorów (przede wszystkim Eryk Lubos, ale i "gwiazdy drugiego planu" - Boberek czy Chabior, a opiekunem artystycznym filmu został reżyser legendarnej już "Symetrii".

Kuba1812_1996

MMA w kanonach sportu traktuję tak samo jak wartość DISCO POLO w kanonach muzyki , był film o jednym może być i o drugim .Film dla ludzi z szerszym karkiem niż głowa , nie oczekuję głębszego przekazu tym bardziej ukrytego w tle sensu , biorąc pod uwagę niezłą obsadę filmu.

condemned66

Wiesz sa tacy co na weselach tancza przy Szopenie i w niedziele graja wylacznie w golfa lub polo. Nie ma sie co silic na intelektualiste i melomana. MMA to fantastyczny sport,.ktory przynosi ludziom mase emocji. I to ze ktos go lubi nie oznacza, ze jest gorszy czy bardziej uposledzony intelektualnie. Osobiscie kocham lekkoatletyke ale tez MMA. Uprawialem kiedys sporty walki, teraz juz jestem wylacznie kibicem. Takie MMA to polaczenie wiekszosci sportow walki, ta idea do mnie przemawia.

Kinomaniakwarszawski

Z wielką ironią podam nazwisko jednej z gwiazd polskiego MMA ...pudzianowski który chyba nigdy nie uprawiał żadnej sztuki walki co najwyżej koksował się w najbardziej zkoksowanej dyscyplinie (tutaj śmiech ...też nie uważam tego za dyscyplinę sportową )sportu i stał się nagle gwiazdą MMA ,następny to popek , oświęcimski i jeszcze paru by się znalazło koksopożeraczy .Szacun dla Rożalskiego

condemned66

No ale to są freakowe walki, wyłącznie dla show no i dla kasy organizatorow. Zaden z tych ,,sportowcow" w mma nie zgobyl pasa bo oczywiscie nie mogl bo nie prezentowal odpowiedniego poziomu. Nie mam na mysli oczywiscie Rozala bo jego sportowe dna to kick boxing. Mnie osobiscie bardziej rażą w odbiorze walki kobiet, bo to jednak sport malokobiecy.

condemned66

Z równie wielką ironią odpiszę Ci, że Pudzianowski poza koksowaniem ćwiczył też boks i karate.

dada2201

W garażu na worku :)

ocenił(a) film na 7
condemned66

Nie tylko - doczytaj zanim sie wypowiesz.

lepiejniepytaj

Szał 4 kyu zielony pas sukcesy ogromne ,polskie mma to zwykła chuliganka , połowa to bandyci z kibolskich ustawek , prawdziwych wojowników jest niewielu.

wojtula_N

a ja jestem fanem karate , BJJ i Muay thai , nie mogę doczekać się Polskich filmów związanie z BJJ,Karate i Muay thai . na Youtube nawet jest o tym ze prawdziwi Karatecy bez problemu pokonują zawodników z MMA za pomocą techniki Kata .

ocenił(a) film na 5
vAkatsuki

Trochę nie rozumiem tej wypowiedzi. MMA to mieszane sztuki walki - miejsce na karate też w tym jest.
Jak karate może być lepsze niż MMA, skoro karate może być spokojnie wykorzystane w walce przez zawodników MMA?
Lyoto Machida trenował Shōtōkan, a Georges St. Pierre trenował Kyokushin. Wejście w świat MMA jedynie rozszerzyło zakres stosowanych przez nich technik.
A te filmy na YT - wstaw proszę link. Nie widziałem ;)

wojtula_N

Coś nowego w polskim kinie :) Bardzo mnie cieszy odejście od komedii romantycznych na rzecz akcji i rozrywki (drugim filmem, na który czekam, jest Diablo - ten z kolei o wyścigach). I w obu gra Tomek Włosok, którego im więcej widzę na ekranie, tym bardziej lubię.

wojtula_N

Nie uwazasz,ze film o walkach powinien byc o walkach z drobna czastkowa fabula. Po co dorabiac ideologie do mordobicia. Chcesz fabuly to ogladaj inne filmy.

Starkiller_filmaniak

Ale kto powiedzial, ze to bedzie film o walkach? To nie bedzie van damme z lat 90.

Kinomaniakwarszawski

Acha...to beda pamietniki zawodnika filozowa podpsem ?

ocenił(a) film na 8
wojtula_N

To bedzie typowa nawalanka zrealizowana w polskich realiach budżetowych czyli wiele gadania, fabula prosta jak budowa cepa, problemy z dzwiekiem i moze z 5minut walk...chcialbym sie milo rozczarowac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones