PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803482}
6,4 20 049
ocen
6,4 10 1 20049
5,4 31
ocen krytyków
Ukryta gra
powrót do forum filmu Ukryta gra

film ma plusy i minusy, plusy to fajna, ciekawa scenografia, świetna gra Więckiewicza, świetne zdjęcia Pawła Edelmana, minusy to bardzo słaby scenariusz, właściwie nudny jak flaki z olejem, w ogóle nie trzymający w napięciu, marna obsada anglojęzyczna, tak, że od czasu do czasu chciało mi się strasznie spać, aha i nie jest to żaden film szaraka-wodniaka, bo on tylko zebrał cześć forsy, nie swojej, można zobaczyć, ale niekoniecznie

ocenił(a) film na 10
brenner_haraldingo

Nie mam wrażenia żeby film był nudny, wręcz odwrotnie, siedziałam w napięciu w kinie i czekałam na rozwinięcie. Naprawdę ciekawie przedstawiona historia a gra aktorska na wysokim poziomie, nie tylko Więckiewicza

ocenił(a) film na 5
kasia_deptulka33

ta sama rzecz jednym się podoba, a innym nie, bo to jest sztuka filmowa, ilu widzów tyle opinii, ja nie dyskutuje z gustami innych, przedstawiam swoje, pozdrawiam kasie

ocenił(a) film na 10
brenner_haraldingo

Oczywiście, masz rację :) właśnie dlatego piszę że ja wyszłam z pozytywnym odbiorem z kina. Też nie podważam twojej opinii, tylko daje znać, że odebrałam film trochę inaczej i jestem zadowolona z tego że go obejrzałam. Zawsze najlepiej iśc na film i wyrobić sobie własną opinię. Pozdrowionka!

brenner_haraldingo

Jeśli wydaje CI się, że zebranie w Polsce 15 mln na film, to takie nic, to spróbuj. W USA producenci, to właściciele filmu i to od nich i zebranych przez nich pieniędzy wszystko zależy, reszta to tylko wykonawcy ich wizji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones