PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803482}
6,4 20 049
ocen
6,4 10 1 20049
5,4 31
ocen krytyków
Ukryta gra
powrót do forum filmu Ukryta gra

Przeciętniacha.

ocenił(a) film na 5

Naprawdę sądziłem, że opinie filmwebowiczów mają pokrycie. W rzeczywistości przeciętność nad przeciętnościami. Gdzieś obok piszą o przerysowanej muzyce - ja w ogóle tej muzyki nie słyszałem, cały czas czekając na jakieś większe emocje, zgrabnie zrobione.

Treh

Wiadomo, że każdy inaczej odbierać może film. Ja po zwiastunie mam sporą ciekawość co do tego filmu i na pewno zobaczę, wydaje mi się że warto chociażby dla wyrobienia swojej opinii

Treh

opinie, to opinie. Kazdy moze ten film odbierac po swojemu. Ja nie ogladalam, aczkolwiek zwiastun zrobil na mnie ogromne wrazenie i mam w planach wybrac sie jak tylko wejdzie do kin

użytkownik usunięty
Treh

Zgadzam się z Tobą 100%. Nie oczekiwałam arcydzieła, ale liczyłam na rozrywkę na odrobinę wyższym poziomie. Historia okazała się zbyt prosta i przewidywalna. Wydaje mi się, że twórcy/producenci oczekują od widzów „obniżenia poprzeczki” dla tego filmu, ponieważ został zrobiony przez Polaków...

Treh

Dokładnie tak. Nic nie pomoże, jeśli leży scenariusz.

ocenił(a) film na 10
Lady_Sparkle

A mi się podobał film, naprawdę, przerósł i to sporo moje oczekiwania. Trzymał w napięciu i do tego soundtrack świetnie zrobiony. Ogólnie ma ode mnie mocne 8

ocenił(a) film na 6
Treh

Parę dni temu film miał niższą średnią, nowe konta zawyżają ;].

Mi trochę szkoda potencjału (obiektywnie: obsada, ekipa, budżet) - mam wrażenie, że niepotrzebnie dano ten film wyreżyserować scenarzyście (trochę jak z Planetą Singli 2 i 3). Dla mnie to bez sensu - ściągnąć Pullmana (wcześniej Hurta), Starskiego, a jakiegoś sensownego reżysera nie ogarnąć? - Eksperyment średnio udany. To nie jest kino autorskie, więc nie kupuję waloru zaangażowania w projekt. Samym entuzjazmem filmu nie nakręcisz (a przynajmniej nie dobrego). Zwłaszcza, że wszyscy zaangażowani w projekt podkreślali, że niby scenariusz był dobry...

ocenił(a) film na 10
Treh

muzyka? moim zdaniem muzyka swietnie wkomponowana , w idealnych momentach, fajnie to wszystko wspolgralo, ja jestem zadowolona bo nie sadzilam ze bedzie mi sie az tak podobalo

mariannakleryk

Nick : "kresniewska333" (rejestracja na Filmwebie 7 listopada 2019),
Nick : "jaros_nina" (rejestracja na Filmwebie 7 listopada 2019),
Nick : "Patrycja_Kazimierska_2" (rejestracja na Filmwebie 12 listopada 2019),
Nick : "mariannakleryk" (rejestracja na Filmwebie 14 listopada 2019).
................................................................................ ...................................................................
No comments.

ocenił(a) film na 1
artpost1

Tak samo jest w komentarzach przy recenzji Muszyńskiego - komentarze strasznie sztuczne i sami "nowi" użytkownicy polecają film:
Nick: "bartosz_lesiak_filmweb" (Na filmwebie od 4 listopada 2019),
Nick: "Adamo_Slodowy" (Na filmwebie od 9 listopada 2019),
Nick: "Ali23" (Na filmwebie od 9 listopada 2019),
Nick: "Jacek_Brac" (Na filmwebie od 11 listopada 2019),
Nick: "Kasia_M_filmaniak" (Na filmwebie od 14 listopada 2019).

ocenił(a) film na 5
Arcycersjanin

Też to zauważyłem. A film moim zdaniem jest przeciętny. Wygląda jak skrzyżowanie teatru telewizji z Bondem z lat 60-tych i w wielu miejscach nieporadny...

kalafior_2

Dzisaj - 17 listopada - pojawili się na Filmwebie i założyli wątki kolejni "nowi" amatorzy tego filmu :

Nick : "lechupe" (rejestracja na Filmwebie 17 listopada 2019),
Nick : "RKunc" (rejestracja na Filmwebie 17 listopada 2019).

artpost1

Kolejni nowi wielbiciele tego filmu na Filmwebie :

Nick : "aleksaklimczyk" (rejestracja na Filmwebie 12 listopada 2019),
Nick : "kasia_deptulka33" (rejestracja na Filmwebie 12 listopada 2019),
Nick : "dawid_dawid234" (rejestracja na Filmwebie 18 listopada 2019).

artpost1

Rzeczywiście dziwnie to wygląda, ale ja sama założyłam konto na filmwebie wyłącznie dlatego, że mnie wkurzał dubbing w Spidermanie z 2012 r. i też od razu pisałam komentarze. Pamiętam, że miałam nawet jakieś ograniczenia ze względu na świeże konto.

niunia123_filmweb

Pewnie nie ma w tym nic dziwnego, że wczoraj zarejestrowany został na Filmwebie kolejny nick i pisze pochwalne komentarze akurat o tym filmie.

Nick : " zuzanna_kulik_fw " (rejestracja na Filmwebie 20 listopada 2019).

ocenił(a) film na 3
artpost1

Muzyka była fatalna. Jak cała reszta niestety.

ocenił(a) film na 9
artpost1

Artpost1 , a Ty jak patrze też nie oceniłeś filmu od 2006 roku , dla mnie to nic dziwnego że film który ma duża kampanie medialną i reklamową , ma też pozytywne komentarze .filmem .Kwestia statystyki , w roku jest zakładanych kilkadziesiąt tysięcy kont , a każdy kiedyś musi napisać 1 post , wiec dla mnie to nic dziwnego że kilka osób zakłada konta kiedy film jest na topie i akurat wystawiają kilka rekomendacji pozytywnych , przy każdym innym filmie można znalezc takie same sytuacje

Treh

Ja właśnie jak chodzę do kina to na coś co mnie faktycznie zainteresuje, a nie kieruję się modą czy że coś jest super to trzeba iść. Tutaj wybrałam się do kina z pełną świadomością i nie zawiodłam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones