PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803482}
6,4 20 049
ocen
6,4 10 1 20049
5,4 31
ocen krytyków
Ukryta gra
powrót do forum filmu Ukryta gra

Ogólnie warto

ocenił(a) film na 7

Dość dobry film, dobrze grany. Najsłabszym elementem jest muzyka - zbyt dramatyczna, przerysowana i to cały czas. W tym aspekcie przerost formy nad treścią. Rozumiem, że żeby podkreślić dramatyzm trzeba było takie podkładu użyć, ale nie przez cały film. Za to kwestie estetyczne są bardzo dopracowane - kostiumy, scenografia. Pod względem kolorystycznym to majstersztyk. Wizualne Wow! Suma summarum warto kupić bilet do kina.

ocenił(a) film na 7
Juriell

Zgadzam się. Brakowało umiaru w muzyce. Ogólnie pozytywne zaskoczenie z takiego amerykańsko-polsko-sowieckoego klimatu. Nie trzeba się tego filmu wstydzić :D
Czasem irytowaly też ujęcia "z dołu" jak jakieś rzuty z punktu widzenia 10latka?

ocenił(a) film na 7
alastorr

Ja akurat nie zauważyłam irytujących ujęć od dołu, za to niektóre zdjęcia były niesamowite. Bardzo mi się podobały zbliżenia Pałacu Kultury, ale te kręcone nocą. Takie mroczne, monumentalne....

ocenił(a) film na 6
alastorr

Dodatkowo problematyczne zwłaszcza dla osób siedzących w dolnych rzędach. Pekin rzeczywiście ładnie oblatali, aż żal burzyć ;)

ocenił(a) film na 6
Juriell

Polecam. Co do muzyki to fakt trochę jakby sceny nie były do dopasowane do tak " dramtycznej " (?) muzyki. Mnie bardziej jednak przeszkadzało to ciągłe pokazywanie Pałacu Kultury. Za dużo najazdów kamery na Pałac, pokazany zresztą świetnie jako sowiecki moloch, sprawiał wrażenie większęgo niż jest w rzeczywistości aczkolwiek zbyt często był pokazywany - jak dla mnie.Brakło mi też napięcia, sam pojedynek szachowy jako tło do wqżniejszych wydarzeń był jałowy. Ogólnie solidne kino. Duet Więckiewicz i Pullam świetny. Tekst Więkciewicza w jednej ze scen, po którym cała sala pękała śmiechem - Mega ! Sami zobaczcie. Warto.

ocenił(a) film na 8
Kim_84

Baczność, w tył zwrot?

ocenił(a) film na 10
Juriell

Ja się nie mogę doczekać bo w weekend mam już bilety zarezerwowane. Naprawdę zaciekawił mnie film po zwiastunie a gdzie nie wejdę to opinie są zdecydowanie pozytywne :)

ocenił(a) film na 10
Juriell

Czytam te wszystkie komentarze i z zapartym tchem doczekac sie nie moge jak w koncu na wlasne oczy go zobacze. Na weekend nie znalazlam miejsc w kinach w okolicy ale w przyszlym tyg chcemy z mezem wyskoczyc na niego. Trailer ciekawy choc muzyka faktycznie nieco dramatyczna miejscami.

ocenił(a) film na 4
Juriell

Aktorstwo było tragiczne - szczególnie amerykańskich agentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones