PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695281}

Ugotowany

Burnt
6,6 129 644
oceny
6,6 10 1 129644
5,6 20
ocen krytyków
Ugotowany
powrót do forum filmu Ugotowany

Pierwsze co urzeka to niezłe zdjęcia, w filmie o kuchni i to jeszcze spod trzech gwiazdek michelina to bardzo ważne, bo je się także oczami, tyle tylko, że jest to film, który ma aspiracje wyjścia po za Hell's kitchen, Masterchef-a czy Top Chef-a. No niestety na aspiracjach się kończy, bo dramatu czy psychologii mamy tu tyle co cholesterolu w marchewce, czyli nul. No więc co mamy? no otóż kolejny nudny obraz, który usiłuje opisać rzeczywistość pt. świat profesjonalnej kuchni. Znacie znamy, wiec nie oglądajcie. Czas ten można śmiało spędzić wsuwając jajecznicę ze szczypiorkiem, nie dość że pycha to jeszcze na dość długo pozostanie rozkoszny smak....

ocenił(a) film na 4
tisoc

Dobrze powiedziane. Dodam tylko, że miło było popatrzeć na soczyście barwne potrawy zachęcająco wylegujące się na sterylnie czystych talerzach stojących na doskonale równych blatach, ale po pewnym czasie takiego wpatrywania się dopada człowieka uczucie niespełnienia bo organizm domaga się jednak zjedzenia tych potraw.
No i trochę zaniepokoił mnie wniosek, który płynął z tego dzieła: geniusze zawsze dostają drugą szansę. Ja geniuszem w żadnej dziedzinie nie jestem więc muszę kurde uważać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones