PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002123}

Tyler Rake 2

Extraction 2
6,4 15 715
ocen
6,4 10 1 15715
5,8 9
ocen krytyków
Tyler Rake 2
powrót do forum filmu Tyler Rake 2

Ciekawostka

ocenił(a) film na 7

Pracuje w Wiedniu i akurat tak się składa że zaczęli kręcić sceny właśnie do tego filmu zaraz koło nas, sceny są kręcone na jedynym z najwyższym budynku w Austrii. Chyba będzie tam jakaś większa strzelanina kręcili na ziemi sceny jak dwoch gości wchodzi do budynki z torbami i bronią, na drugi dzień helikopter latał i robił ujęcia dachu, a później przez szyby budynku , po czym nadleciał policyjny i robili ujęcia tego policyjnego helikoptera jak nadlatuje. Z tego co widać szykuje się duzo akcji i funduszy też nie brakuje xD

RAVEN123

Mieszkam tu zaraz na Kaisermuhlen przychodziłem przez 2 tygodnie patrzeć jak kręcili ,udało mi się nawet kilka fotek z partyzanta zrobić ale ogólnie pilnowali strasznie . Dziwilem się na co budują tyle stoisk i sklepów przecież pandemia te sprawy a oni to wszystko później rozwalili autami .

RAVEN123

Dodam jeszcze że za 120 euro można było w tym wszystkim uczestniczyć

ocenił(a) film na 7
olek_tomasz

Hahahaha to trzeba było płacić ? Statystom się powinno płacić nie na odwrót xD. My byliśmy w samym centrum akcji, robiliśmy na DC3 na Donauinsel, na tym nowym blokowisku które tam powstaje więc musieli nas pościć, tylko pytali czy na budowę i odsuwali się, a z 34 piętra naprawdę było mega wszystko widać, wszystkie sceny strzelanin i wybuchy wszystko mieliśmy na tacy i wszystko widzieliśmy

ocenił(a) film na 6
RAVEN123

Zazdroszcze.

ocenił(a) film na 3
RAVEN123

Skoro kręcili to g.. w Austrii, musi być dobre. Chociaż, po obejrzeniu stwierdziłem że to kolejny gniot... netflix...ski.

ocenił(a) film na 1
stefano1978

I to bardzo gniot replika die hard 1 w budynku zenada tyle kasy poszlo na gniot

ocenił(a) film na 6
RAVEN123

niestety sceny w austrii to najsłabszy element filmu, nudna strzelanka w luksusowym budynku. Szkoda bo liczyłem na więcej.

ocenił(a) film na 1
_dominic_

Bo chcieli nawiązać do szklanej pułapki 1 ale wyszla taka zabawa sołtysa na remizie szok jak tak można coś takiego nakrecic gniot

ocenił(a) film na 2
RAVEN123

Nie zmienia to faktu że to fakin gówno

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
RAVEN123

lucky you

RAVEN123

dobrze prognozowales. Jest duzo akcji. Najlepsza akcja w wiezieniu w Gruzji. Zajebisty akcyjniak. Polecam

RAVEN123

Śmiać mi się chciało bo to jedyny wieżowiec w Wiedniu i oczywiście tam musi być akcja. Na tym rondzie przy wjeździe, kiedyś się zakręciłem jadąc do hotelu. Świat jest mały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones