PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31470}

Tron we krwi

Kumonosu jô
7,9 21 395
ocen
7,9 10 1 21395
8,6 20
ocen krytyków
Tron we krwi
powrót do forum filmu Tron we krwi

Takiego filmu jeszcze nie widziałem. Arcyciekawy, to ogromna zaleta - nie nudzi ani trochę,
założę się, że jakbym oglądał europejską wersję, to bym się zanudził na śmierć. Po drugie -
gra aktorska. Fenomenalna postać Washizu została wiernie odegrana, aktor wczuł się w
rolę. Czuć ten szał, emocje. Po trzecie - klimaty Japonii. Wszystko odegrane przewspaniale,
każdy szczegół wiernie pokazany w filmie. Ode mnie 10

ocenił(a) film na 9
weekendowy_filmowiec

Do tego jeszcze mamy tu mistyczną postać wiedźmy, piękną scenografię, charakterystyczne stroje no i ta egzekucja strzałami na końcu - robi wielkie wrażenie.

ocenił(a) film na 10
Kamileki

O tak wiedźma - świetna postać, taka mroczna i przerażająca, choć z początku myślałem, że to mężczzna

ocenił(a) film na 9
weekendowy_filmowiec

Też miałem wrażenie, że to facet w ogóle jeszcze z tą ciekawą muzyką ta scena z wiedźmą była bardzo tajemnicza.

ocenił(a) film na 10
Kamileki

Efekty pierwsza klasa, ta mgła, otoczenie, legenda o Lesie...wszystko zaplanowane jak należy, ażeby "nastraszyć" widza

użytkownik usunięty
weekendowy_filmowiec

Próbowałem sobie wyobrazić, jakie byłyby moje odczucia po seansie, gdybym w rok powstanie wybrał się do kina. Ehh...

weekendowy_filmowiec

Zgadzam się co do Washizu (genialny), ale bardzo spodobała mi się też Asaji, jestem ciekawa jak podobała wam się muzyka?? Mnie bardzo, było ją słychać, nie wtapiała się, tworzyła wspaniały klimat filmu.

weekendowy_filmowiec

Widziałem sporo filmów z Toshiro Mifune to bardzo dobry aktor a jego role w samurajskich filmach wspaniałe. Mój ulubiony to "Ukryta Forteca" "Miyamoto Musashi - 3części." "Siedmiu Samurajów" "Straż Przyboczna." "Sanjuro samuraj znikąd." "Zatoichi i Yojimbo." i wiele innych filmów. A jeśli ktoś nie oglądał to polecam.

ocenił(a) film na 9
weekendowy_filmowiec

Nie tylko główna rola została odegrana fenomenalnie, wszyscy aktorzy byli doskonali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones