PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004795}

Trolle 3

Trolls Band Together
6,2 1 741
ocen
6,2 10 1 1741
Trolle 3
powrót do forum filmu Trolle 3

Po prostu NIE. Pierwsza część trolli nie była zbyt ambitna, ale zabawna i miała to COŚ. Dwójka była już jak dla mnie mocno naciągana i pozbawiona polotu. Trzecia część zapowiada się podobnie.

ocenił(a) film na 8
Yuko_22

To bajka dla dzieci czy dokument psychologiczny aby miała być ambitna?

martax96

Dokładnie to samo chciałam napisać. Moje dzieci szkolne były mega zadowolone.

użytkownik usunięty
martax96

Jeżeli naprawdę uważasz, że animacje to "bajki dla dzieci" wtedy nie mamy nawet o czym rozmawiać...

Yuko_22

Skoro ci się nie podobają kontynuacje, to może po prostu nie oglądaj? Jakby nie patrzeć głównym targetem są dzieci. Ja z córą oglądałam już kilka razy i jej się podoba, dla mnie ujdzie

Prophetess_Cassandra

Nie miałam na myśli, że filmy dla dzieci koniecznie muszą być ambitne. Pierwsza część owszem, nie była, ale podobała mi się, i ta w sumie też. I nie wszystkie kontynuacje uważam za złe. Są takie, do których chętnie wracam (np. Shrek 2 czy Toy Story 2).
Właśnie wątpię, czy głównym targetem w przypadku Trolli 3 są dzieci. Wyłapałam dużo nawiązań, kierowanych właśnie do tej starszej widowni, ale skoro faktycznie dzieciom się podobało to fajnie.

ocenił(a) film na 1
Yuko_22

Jestem tego samego zdania. Ta bajka niczego nie wnosi. Kompletna strata czasu. "Vaiana" - gdzie te bajki.... ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones